Iniciativa #WECARE společnosti NUTREND | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Iniciativa #WECARE společnosti NUTREND

Iniciativa #WECARE společnosti NUTREND

Datum: 9.4.2020

#WECARE

Iniciativa #WECARE společnosti NUTREND vznikla s cílem podporovat dobročinné projekty nejen v České republice, ale také na mezinárodní úrovni. 

Jsme dlouhodobým partnerem spolku na ochranu zvířat Zastavme utrpení, Dětského domovu Šance a Běhu pro útulky, kterým pomáháme nejen materiálně, ale i finančně. 

Během pandemie Covid-19 jsme zásobovali energií zdravotníky, hasiče a policisty v boji s pandemií. Poskytli jsme několik tun balíčků nejen v České republice, ale ve spolupráci s našimi distributory také v Polsku, Slovinsku, Itálii a Slovensku.

Zapojili jsme také vás, prostřednictvím platformy Donio.cz a Energie Superhrdinům, kde jste se s námi podíleli na balíčcích pro IZS v první linii. A díky vám se nám podařilo doručit 5 000 balíčků.

Produktově pomáháme charitativním eventům a plníme sny handicapovaným sportovcům jako například Ondrovi, jehož snem bylo setkat se Jardou Kulhavým nebo Ondru Zmeškala, slepého cyklistu, který se se svým vodičem Markem Peterkou chystá zajet Tour de France.

V případě zájmu o podporu nás kontaktujte na e-mailovou adresu wecare@nutrend.cz, na které se budeme snažit vyhovět vašim přáním.

Let's make things better together.

NUTREND, #WECARE.