Iniciativa #WECARE společnosti NUTREND | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Iniciativa #WECARE společnosti NUTREND

Iniciativa #WECARE společnosti NUTREND

Datum: 9.4.2020

#WECARE

Iniciativa #WECARE společnosti NUTREND vznikla s cílem podpořit zdravotníky, hasiče a policisty v boji s pandemií Covid-19. I v této těžké chvíli bychom chtěli projevit sounáležitost s těmi, kdo čelí této hrozbě v první linii.

V posledních dnech jsme poskytli tisíce balíčků plné energie pro zdravotníky, hasiče a policisty v Olomouckém kraji, jak jste si mohli všimnout na našich sociálních sítích. Podle nejnovějších informací pracují jednotky IRS s maximálním úsilím a jakoukoliv pomoc a podporu opravdu oceňují.

Aktuálně jsme odstartovali spolupráci s platformou Donio.cz, která nám umožní získávat finanční prostředky na “balíčky plné energie” pro nemocnice, domovy pro seniory a další zařízení, které pomoc potřebují. Společnost NUTREND pokryje 50% ceny všech zakoupených balíčků.

Naší myšlenkou je poskytnout produkty NUTREND nejen jako energii do první línie v České republice, ale i dalším hrdinům a zasaženým zařízením po celém světě. Tyto malé kroky v pomoci proti pandemii jsou komunikovány jako #WECARE iniciativa napříč všemi našimi kanály.

Svět byl podroben zkoušce. A naším cílem je pomoci složit tuto tvrdou zkoušku tak dobře, jak jen to půjde.

Let's make things better together.

NUTREND, #WECARE.