Jahoda veze bronz z Kanady, Zatloukal a Kozel vítězí na Vrchovině | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Jahoda veze bronz z Kanady, Zatloukal a Kozel vítězí na Vrchovině

Jahoda veze bronz z Kanady, Zatloukal a Kozel vítězí na Vrchovině

Datum: 12.8. 2019

Vynikající úspěch zaznamenal handbiker a závodník týmu Nutrend Specialized Racing Patrik Jahoda v kanadském Baie Comeau, kde ve finálovém závodě Světového poháru handicapovaných cyklistů nejdříve obsadil v časovce čtvrté místo a následně vybojoval v silničním závodě fantastický bronz!

Bikeři týmu Nutrend Specialized Racing se v rámci přípravy na další významné závody sezóny 2019 účastnili populárního Poháru Drahanské Vrchoviny, který se uskutečnil na zajímavé a zábavné trati v Bukové.

Povinné vítězství si z Bukové odvážejí oba úřadující mistři republiky ve svých kategoriích junior Jan Zatloukal a „expert“ Michal Kozel. Úspěšnost týmu Nutrend Specialized Racing potvrdil třetím místem další junior, Tomáš Tlamka.
 
Desátý junior evropského šampionátu v Brně, Jan Zatloukal se rychle vrací po zranění ramene do odpovídající závodní pohody. Oba junioři se příští týden zúčastní dalšího podniku Juniorské světové série v rakouském Grazu a poté už Jana Zatloukala bude čekat závěrečná příprava před Mistrovstvím světa v kanadském Mt. Sainte Anne.
 
Handbiker Patrik Jahoda se počátkem září bude účastnit světového šampionátu handicapovaných cyklistů, který hostí nizozemský Emmen.