Jak běhat v chladnu | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Jak běhat v chladnu

  Jak běhat v chladnu

  Datum: 5.11.2018

  Podzim je tady a za chvíli zaklape na dveře i zima. Teploty neúprosně klesají a také je brzy tma. Jak nyní trénovat?

  Překonejte lenoru
  Ráno je ještě tma a večer zase brzy tma. Je to teď těžší přesvědčit se jít běhat. Jenže je to jen o hlavě. Dobré je jako motivaci mít parťáka, který půjde s vámi. Uvidíte, že když se rozběhnete a hlavně po doběhu budete spokojení a bude vám opravdu dobře a hezky.
   
  Nevychladněte
  Když běháte, tak se tělo zahřeje a i když na sobě toho příliš nemáte, zima vám nebude. Nesmíte však vychladnout. To se děje, pokud se zastavíte, snažte se proto od začátku až do konce tréninku být co nejvíce v pohybu. Úvodní protažení buď vynechejte nebo ho dělejte přímo při běhu. Také je vhodné si zařadit běžeckou abecedu, která je rychlá, zamezuje zranění a také vylepšuje běžeckou techniku. Závěrečný strečink po doběhu si nechejte až na doma, kde je teplo.
   
  Trénujte vytrvalost
  Toto období je tím, kdy byste měli zvolnit. Nemusíte běhat tak intenzivně, na rychlost zapomeňte a raději zařaďte do svého programu pomalé, dlouhé běhy. Můžete je postupně i navyšovat. Hezkou motivací je plánovat si běžecké výlety do přírody, kde je pořád na co se dívat a co objevovat, takže vám to pak bude i rychle utíkat a bude vás to bavit.
   
  Regenerujte
  Také dbejte na dostatek odpočinku. Tělo potřebuje po sezóně načerpat nové síly. Taková pravidelná návštěva sauny uvolní svaly, prohřeje celé tělo a také posiluje imunitní systém. Vynikající je například i celotělová uvolňující masáž nebo vířivka. Bublinky mají na svaly přímo blahodárný efekt.

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist