Jak i při sportu vypadat perfektně | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Jak i při sportu vypadat perfektně

  Jak i při sportu vypadat perfektně

  Kdo říká, že při výkonu nejde vypadat hezky? Víme, jak na to. Text: Soňa, Running.cz

  Líčení? Ano!
  Dávno neplatí, že se při sportování nemáme líčit. Vždyť se podívejte na známé sportovkyně. Vědí, že nalíčeným to více sluší a díky tomu tak i častěji nalákají sponzory. Velké značky chtějí stylové sportovkyně. Pokud chcete, aby se vám líčení nerozmazávalo, tak hlavní věcí je nesahat si na obličej! Přebytečný pot jen lehce odsajte do ručníku. Používejte voděodolné a long-lasting produkty. Nic ale nepřehánějte, rozdíl mezi sportovním a večerním líčením by určitě měl jít poznat!
   
  Zaplétejte!
  Fantazii se meze nekladou, nejpraktičtější jsou ale stažené vlasy, které se pak nelepí k obličeji, ani ke krku. Velmi módní a ženské jsou zapletené účesy – od copů až po copánky. I když jsou trošku rozcuchané, působí to hezky a messy. Abyste zabránila stékání potu do obličeje, pořiďte si čelenku, která pot snadno odsaje.
   
  Nebojte se barev
  Ve sportovním oblečení nebuďte střídmá. Nebojte se ani zářivých barev, které byste si na sebe jinak nevzala. Naopak – pokud budete venku, budete lépe vidět a třeba při běhání, když se smráká, je to velmi důležitý bezpečnostní prvek. Materiálny by měly být funkční, bavlna totiž, i když je příjemná, tak nasáklá potem chladí a špatně usychá.
   
  Pečujte o pokožku!
  V létě je totiž odhalená, a tak na ní pohledy často směřují. Jednou až 2x týdně jí dopřejte tělový peeling. Pokožku zjemní vyhladí a rozjasní. Pak ji natřete ještě za vlhka tělovým olejem, nejlépe v bio kvalitě. Přírodní oleje totiž pokožka velmi dobře snáší a rychle se vsáknou a nemastí. Pokud vaše pokožka ještě nemá opálenou barvu, zkuste tělová mléka s jemným, samoopalovacím efektem.
   

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist