Jak nastartovat redukci tukové tkáně | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Jak nastartovat redukci tukové tkáně

  Jak nastartovat redukci tukové tkáně

  Datum: 5.1.2016

  Prvním faktorem, který by se měl zmínit je pohyb a jeho důležitost. Pokud máme sedavou práci a chybí nám pravidelný pohyb, dochází u nás díky neustálému působení gravitace k povolení svalstva, ochabnutí rotátorů a fixačních svalů.

  To vede ke špatnému držení těla, bolestech v oblasti páteře a nedostatečné látkové výměně. K tomu když se přičte stres a nevhodná strava, tak máme spolehlivý recept, jak se zničit zdraví. Jak tuto situaci řešit? Rozhodně ne použitím léčiv proti bolesti nebo proti stresu a přitom dále pokračovat v destruktivním způsobu života.
  Patříte-li mezi manuálně pracující, tak jste na tom o něco lépe. Fyzická práce vám zajistí výdej energie a určitou míru kondice. Ale pozor! Většina fyzické práce vede ke stereotypu a jednostrannému zatěžování svalstva a organismu celkově. Zde hrozí vytvoření svalových nesouměrností (disbalancí) z důvodu jednostranného zatěžování prací aktivovaného svalstva na jedné končetině, nebo jedné straně a naopak ochabnutí svalstva nepoužívaného na straně druhé. Tím vzniká opět nesprávné držení těla, a s tím související bolesti v kloubech či u páteře.
   
  Jediným správným pomocníkem je vhodný pohyb, který eliminuje negativní vlivy sedavého zaměstnání i jednostranné zatěžování manuální prací. Navíc pohyb podporuje produkci hormonů, ovlivňujících naši náladu a díky dobře zvolené aktivitě získáme i pozitivní myšlení a pocit vnitřní pohody.
   
  Jako pomocníka pro zvládnutí fyzické aktivity můžeme použít některý z přípravků obsahující aminokyselinu L-karnitin. Jeho použití podporuje zlepšení srdeční a mozkové činnosti, takže neplní pouze funkci spalovače tuků, ale je celkově prospěšný pro náš organismus. Jeho nedostatek v těle způsobuje pocity nespokojenosti, únavu a psychické vyčerpání. Na trhu je k dostání ve formě kapslí, nebo ve formě tekutého koncentrátu. V kapslové podobě se jedná o L-karnitin tartrát, kde je samotný karnitin vázaný na určitou formu soli. U tohoto druhu L-karnitinu je třeba dbát na mírně vyšší dávkování, protože vazba na sůl způsobuje přibližně 70% účinnost. Jeho dávkování je však pohodlnější a poněkud přenosnější. V tekuté podobě se vždy jedná o takzvaný L-karnitin base, který má téměř 100% účinnost.
   
  L-karnitin lze užívat samostatně, nebo pro vyšší účinnost v kombinaci s jinou látkou. V kombinaci s koenzymem Q10 využívá lépe energii z přijímaných potravin a zvyšuje tvorbu ATP energetických zásob v organismu. Tato efektivní kombinace L-karnitinu s koenzymem Q10 je použita v koncentrovaných přípravcích CARNILIFE 40000 v tekuté podobě, CARNILIFE 2000 v podobě pitných ampulí, nebo CARNITINE COMPRESSED CAPS v praktické podobě kapslí.
   
  Druhou možnou kombinací je varianta L-karnitinu s výtažkem z citrusovníků. Účinná látka tohoto výtažku se nazývá synephrine (synefrin) a ta se podílí na výrazném prohřátí celého těla, mobilizuje tukové zásoby a zrychluje metabolismus, aniž by měl negativní vliv na srdeční činnost či krevní tlak. Tuto kombinaci nabízí nejkoncentrovanější L-karnitin na našem trhu od společnosti Nutrend s názvem CARNITIN 60000. Tento přípravek obsahuje čistého L-karnitinu base 60 gramů v půllitrovém koncentrovaném balení a k tomu ještě zmiňovaný synefrin.
   
  Vynikajícím pomocníkem pro spalování tuků je aminokyselina L-arginin. O této aminokyselině je všeobecně známo, že zlepšuje hojení ran, posiluje imunitní systém a zvyšuje i plodnost u mužů. Již méně se o L-argininu píše v souvislosti s jeho vlivem na zlepšení produkce růstového hormonu a tím také na dokonalejší využití tuků na energii. Platí jedna rovnice: produkuje-li naše tělo správně růstový hormon, zbavujeme se tělesného tuku. Z tohoto důvodu bývá L-arginin přidáván v kombinaci s jinými účinnými látkami do spalovačů tuku, aby efekt odbourání tukové tkáně byl účinnější. Tuto aminokyselinu nalezneme například v produktu CARNITINE 3000 SHOT. Zde je kombinována opět se silnou dávkou L-karnitinu, cholinem a extraktem ze zeleného čaje. Tato kombinace je vynikajícím prostředkem pro zájemce o spalování tuků, kteří mají hypertenzi (vyšší krevní tlak) a jsou třeba navíc i limitováni vysokým cholesterolem.

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist