Jak se nastartovat v novém roce | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Jak se nastartovat v novém roce

Jak se nastartovat v novém roce

Datum: 2.1. 2019

Odpočinuli jste si a načerpali nové síly? Víme, jak je hned neztratit a začít nový rok tou pravou nohou!

Máte nějaké to kilo navíc?
 
Hlavně žádnou paniku. Nic není neřešitelné a tak se váha brzy vrátí na svoji původní hodnotu. Zkuste si jít třeba zaběhat – ten skvěle pálí kalorie i nabraná kila. Důležitá je ale rychlost a čas. Měli byste běžet pomalým tempem, tedy takovým, abyste v klidu mohli dýchat i mluvit a čas by měl být aspoň 45 minut v kuse. 
 
Nic se nezboří
 
Nejhorší je zase po návratu do práce najet na hektické tempo a na stres. Jenže právě v takovém rozpoložení toho uděláte méně. Zkuste si svůj čas rozvrhnout a hlavně si vždy uvědomte, že se kvůli ničemu svět nezboří. Při náročných dnech hodně pomáhá hořčík, který je obsažený v balení Nutrend Multimineral Compressed Caps
 
Zkuste masáž
 
V novém roce si dejte předsevzetí, že si pravidelně uděláte čas jenom na sebe. Stačí hodinka až dvě na masáži a hned se budete cítit lépe. Nebo si rovnou čas od času udělejte relaxační víkend, například v nově otevřeném Nutrend Worldu. Takový pobyt s privátní relaxací ve vířivce, sauně a pak při úžasné masáži. Nám se líbí například vysoce relaxační ajurvédská terapie Shirodara, pro kterou typický stékající nahřátý olej na „třetí oko“ – teda na místo na hlavě mezi očima. 
 
Buďte odolní
 
Nenechte, aby vás hned na začátku skolily bacily. Důležité je posilovat svoji imunitu. Skvělý je přírodní šípkový čaj, který je bohatý na antioxidanty a vitamín C. Pokud nemáte čaj, skvělý je Vitamín C se šípky, který můžete mít kdykoliv u sebe a pravidelně ho užívat.
 
Text: Soňa, Running2.cz