Jak se nastartovat v novém roce | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Jak se nastartovat v novém roce

  Jak se nastartovat v novém roce

  Datum: 2.1.2019

  Odpočinuli jste si a načerpali nové síly? Víme, jak je hned neztratit a začít nový rok tou pravou nohou!

  Máte nějaké to kilo navíc?
   
  Hlavně žádnou paniku. Nic není neřešitelné a tak se váha brzy vrátí na svoji původní hodnotu. Zkuste si jít třeba zaběhat – ten skvěle pálí kalorie i nabraná kila. Důležitá je ale rychlost a čas. Měli byste běžet pomalým tempem, tedy takovým, abyste v klidu mohli dýchat i mluvit a čas by měl být aspoň 45 minut v kuse. 
   
  Nic se nezboří
   
  Nejhorší je zase po návratu do práce najet na hektické tempo a na stres. Jenže právě v takovém rozpoložení toho uděláte méně. Zkuste si svůj čas rozvrhnout a hlavně si vždy uvědomte, že se kvůli ničemu svět nezboří. Při náročných dnech hodně pomáhá hořčík, který je obsažený v balení Nutrend Multimineral Compressed Caps
   
  Zkuste masáž
   
  V novém roce si dejte předsevzetí, že si pravidelně uděláte čas jenom na sebe. Stačí hodinka až dvě na masáži a hned se budete cítit lépe. Nebo si rovnou čas od času udělejte relaxační víkend, například v nově otevřeném Nutrend Worldu. Takový pobyt s privátní relaxací ve vířivce, sauně a pak při úžasné masáži. Nám se líbí například vysoce relaxační ajurvédská terapie Shirodara, pro kterou typický stékající nahřátý olej na „třetí oko“ – teda na místo na hlavě mezi očima. 
   
  Buďte odolní
   
  Nenechte, aby vás hned na začátku skolily bacily. Důležité je posilovat svoji imunitu. Skvělý je přírodní šípkový čaj, který je bohatý na antioxidanty a vitamín C. Pokud nemáte čaj, skvělý je Vitamín C se šípky, který můžete mít kdykoliv u sebe a pravidelně ho užívat.
   
  Text: Soňa, Running2.cz 

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist