Jak zůstat před Vánocemi fyzicky i psychicky fit | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Jak zůstat před Vánocemi fyzicky i psychicky fit

  Jak zůstat před Vánocemi fyzicky i psychicky fit

  Datum: 20.12.2018

  Užijte si tyto svátky jinak a konečně si je pořádně užijte se vším všudy!

  Nebuďte perfekcionisté
   Většinu úkolů udělujeme sami sobě a myslíme si, že vše musíme zvládnout a perfektně, Nemusíme. Většinou si toho ani ostatní nevšimnou. Děti určitě více zajímá stromeček a dárky, než neumytá okna a návštěvy vám také nebudou jezdit bílou rukavičkou po nábytku. A cukroví stačí je pár druhů, ne několik desítek.
   
  Hýbejte se
  Když všeho máte opravdu plné zuby, je nejlepší změnit činnost. Zajít si třeba na uklidňující jógu, zaplavat nebo se jít proběhnout. Právě běhání krásně čistí hlavu a nabíjí novou energií. Když poběžíte v pohodovém tempu, nebudete ani unavení, ale naopak se do těla vyloučí tak důležité endorfiny.
   
  Jděte na procházku
  Kdy jindy si vychutnat tu krásnou atmosféru, kdy všechno svítí, září, hrají koledy a voní skořice s vanilkou. Přes veškeré starosti to nestíháte a je to škoda. Zkuste si třeba naplánovat večerní procházku s rodinou nebo přáteli. Uvidíte, že to má co do sebe.
   
  Zkuste SOS pomoc
  Když se to najednou na vás valí ze všech stran a vy nevíte, co dřív, tak nejlepší je se úplně zastavit. Rychlou pomocí je Bachova květová terapie. Jedná se o speciální kapky, které se užívají vnitřně, s výluhy z rostlin, které mají prokázaný vliv na ovlivnění psychicky. Speciální SOS nebo Urgency směsi vás během malé chvilky dokážou zase dostat do pohody.
   
  Text: Soňa, Running2.cz

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist