Jakub Kraus | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
Váš košík: 0,00 0

Jakub Kraus

Jakub Kraus

Datum: 11.7.2017

Jak ses ke cvičení dostal?
Sportoval jsem od mala, přes atletiku a tenis jsem se dostal k fotbalu, který jsem hrál osm let na vrcholové úrovni za Slovan Liberec. Poté přišlo na řadu studium na vysoké škole a fotbal šel stranou, o to víc jsem se ale začal zajímat o posilování a za nedlouho i o správnou stravu a doplňky, které mi mohou pomoci dosáhnout lepších výsledků.
 
Proč jsi začal používat produkty společnosti NUTREND?
Jak jsem již řekl v minulé otázce, jsou to produkty, které mi pomáhají dosáhnout lepších výsledků, urychlí regeneraci a celkově prospívají zdraví aktivního člověka.
 
Jaké máš zkušenosti se společností Nutrend a jejími produkty?
Všechna čest tomu, že v tak malé zemi, jako je Česká republika, se našlo tolik schopných lidí a vybudovali ze zelené louky firmu mezinárodního významu! Cením si toho, že lidé v Nutrendu jsou neustále hladoví po nových nápadech, sledují trendy, vyvíjí nové produkty a dbají při tom na nejvyšší kvalitu!
 
Jaký je Tvůj nejoblíbenější produkt od společnosti NUTREND a který používáš nejčastěji?
V poslední době jsem si nejvíc oblíbil After training protein, který si dávám po každém tréninku, je to pro mě jednička! Často také užívám ananasová rozpustná BCAA, carnitine v různých formách a před silovým tréninkem automaticky sahám po nakopávači N1, který na mě zabírá neustále skvěle!
 
Nejoblíbenější partie na trénink? A příklad tréninku?
Vždy si oblíbím partii, na které chci v dané době nejvíce zapracovat, střídavě to u mě je hrudník a ramena. Prsní svaly se snažím zapojit z různých úhlů a různými technikami tak, aby dostávaly co nejvíc zabrat a rozvíjely se. Většinou začínám benchem nebo tlaky s jednoručkami na nakloněné lavici hlavou nahoru, poté přecházím k dalším tlakům na rovné lavici či hlavou dolů a do tréninku zařazuji také různé formy rozpažek na kladkách a kliky na dokrvení svalů.
 
Jaké jsou Tvé cíle?
Mým cílem je žít stále aktivně, pravidelně sportovat nejen ve fitku, ale i mimo něj, držet se i přes mé pracovní vytížení v co nejlepší formě (ideální je pro mě kolem osmi procent tělesného tuku) a tím, jak žiju, inspirovat ostatní, aby žili aktivnější, zdravější a šťastnější život!
 
TOP 5 NUTREND produktů:
  1. AFTER TRAINING PROTEIN
  2. BCAA MEGA STRONG POWDER
  3. CARNITINE 3000 SHOT
  4. N1
  5. CARNITINE ACTIVITY DRINK

Seznam produktů

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist