Jakub Kraus | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Jakub Kraus

  Jakub Kraus

  Datum: 11.7.2017

  Člen Nutrend Team do roku 2018.

  Jak ses ke cvičení dostal?
  Sportoval jsem od mala, přes atletiku a tenis jsem se dostal k fotbalu, který jsem hrál osm let na vrcholové úrovni za Slovan Liberec. Poté přišlo na řadu studium na vysoké škole a fotbal šel stranou, o to víc jsem se ale začal zajímat o posilování a za nedlouho i o správnou stravu a doplňky, které mi mohou pomoci dosáhnout lepších výsledků.
   
  Proč jsi začal používat produkty společnosti NUTREND?
  Jak jsem již řekl v minulé otázce, jsou to produkty, které mi pomáhají dosáhnout lepších výsledků, urychlí regeneraci a celkově prospívají zdraví aktivního člověka.
   
  Jaké máš zkušenosti se společností Nutrend a jejími produkty?
  Všechna čest tomu, že v tak malé zemi, jako je Česká republika, se našlo tolik schopných lidí a vybudovali ze zelené louky firmu mezinárodního významu! Cením si toho, že lidé v Nutrendu jsou neustále hladoví po nových nápadech, sledují trendy, vyvíjí nové produkty a dbají při tom na nejvyšší kvalitu!
   
  Jaký je Tvůj nejoblíbenější produkt od společnosti NUTREND a který používáš nejčastěji?
  V poslední době jsem si nejvíc oblíbil After training protein, který si dávám po každém tréninku, je to pro mě jednička! Často také užívám ananasová rozpustná BCAA, carnitine v různých formách a před silovým tréninkem automaticky sahám po nakopávači N1, který na mě zabírá neustále skvěle!
   
  Nejoblíbenější partie na trénink? A příklad tréninku?
  Vždy si oblíbím partii, na které chci v dané době nejvíce zapracovat, střídavě to u mě je hrudník a ramena. Prsní svaly se snažím zapojit z různých úhlů a různými technikami tak, aby dostávaly co nejvíc zabrat a rozvíjely se. Většinou začínám benchem nebo tlaky s jednoručkami na nakloněné lavici hlavou nahoru, poté přecházím k dalším tlakům na rovné lavici či hlavou dolů a do tréninku zařazuji také různé formy rozpažek na kladkách a kliky na dokrvení svalů.
   
  Jaké jsou Tvé cíle?
  Mým cílem je žít stále aktivně, pravidelně sportovat nejen ve fitku, ale i mimo něj, držet se i přes mé pracovní vytížení v co nejlepší formě (ideální je pro mě kolem osmi procent tělesného tuku) a tím, jak žiju, inspirovat ostatní, aby žili aktivnější, zdravější a šťastnější život!
   
  TOP 5 NUTREND produktů:
  1. AFTER TRAINING PROTEIN
  2. BCAA MEGA STRONG POWDER
  3. CARNITINE 3000 SHOT
  4. N1
  5. CARNITINE ACTIVITY DRINK
   
   
  PROJEKTY S JAKUBEM KRAUSEM:
   
   

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist