Jakub Prchal pozdrav ze světového finále | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Jakub Prchal pozdrav ze světového finále

Jakub Prchal pozdrav ze světového finále

Datum: 12.11. 2018

Cíl dostat se do finálové šestky na světě splněn!

Moji milí přátelé, včera byl pro mě důležitý den, kdy jsem poprvé závodil na Mistrovství světa v kategorii klasické kulturistiky mužů.

Loni jsem slavil obrovský úspěch v kategorii juniorů, a proto jsem se letos rozhodl směřovat svou přípravu tam, kde jsem to bral jako novou výzvu, a to mezi "dospěláky", kde jsem se utkal s těmi nejlepšími v kategorii nad 180 cm. Kategorie to byla opravdu nabitá a chvílemi jsem si říkal, jestli jsem vůbec na správném místě, protože všichni vypadali naprosto skvěle. Přesto se mi po semifinálovém boji povedlo probojovat do finále, a tak jsem si mohl celou soutěž naplno užít a předvést, na čem jsem celý další rok pracoval!
 
Je tolik lidí, tolik jmen, kterým bych chtěl poděkovat a já si neuvěřitelně cením každého, kdo mi jakýmkoliv způsobem pomohl, ale v první řadě chci poděkovat svému týmu Nutrend, protože bez nich bych si svou přípravu snad neuměl představit. Celoročně mě zásobují paletou špičkových suplementů, bez kterých by to v přípravě na závody nešlo, ať už jde o denní rutinu, kdy si před tréninkem šejkuju ten nejlepší preworkout N1 a po tréninku míchám Hydro Whey protein, nebo si ráno po snídani dávám naše Omega 3.
 
Měl jsem to štěstí, že jsem mohl odcvičit pár posledních tréninků před závody i u nás v Nutrend Worldu a můžu upřímně říct, že si obrovsky vážím zázemí, jaké u nás v Nutrendu mám. Teď závodím v reprezentaci Českého národního týmu mezi elitou a jsem neuvěřitelně šťastný, že nás můžu na světovém šampionátu hrdě reprezentovat!
  
Jsem člen Nutrend Bodybuilding teamu a jsem na to pyšný!

Fotogalerie

Seznam produktů

N1

N1

295

257 bez DPH

HYDRO WHEY

HYDRO WHEY

1 150

1 000 bez DPH