Jan Kaňůrek | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Jan Kaňůrek

Jan Kaňůrek

Datum: 21.10. 2019

Můžete se fanouškům stručně představit?
Předem se omlouvám, u mě to opravdu stručně nikdy nešlo, ale pokusím se.
Od malička jsem se věnoval různým sportům a sbíral nějaké ty úspěchy. Nejprve to byla atletika, fotbal a poté jsem přešel k adrenalinovým sportům a postupně se dal do skateboardingu, brakdancu, snowboardingu, parkouru, freerunningu, wakeboardingu, wakeskatingu, street workoutu a to je snad všechno. V každém, z těchto spotů jsem si vyzkoušel i nějakou tu závodní úroveň a nejvíce úspěchů posbíral jako freestyle snowboardista v disciplíně Big Air. Mezi tím jsem pozoroval, jak se tyto sporty u nás rozvíjejí, jaké mají ohlasy u ostatních lidí atd. Zkušenosti byly spíše negativní a tak jsem se rozhodl jednat a založil společně s Michaelem Beranem (nejlepší český BMX jezdec) adrenalinový team Zabil.cz. Našim hlavním úkolem bylo a stále je, zlepšovat povědomí adrenalinových sportů v ČR i na Slovensku, vytvářet lepší podmínky, ale také tyto sporty přiblížit více lidem, aby si sporty mohli vyzkoušet, bezpečně začít a předávat jim veškeré naše zkušenosti. Postupně jsme se vypracovali, přivedli sta tisíce lidí k freestylu, měli adrenalinový pořad v TV, začali dělat adrenalinové show, workshopy atd.
Zkrátka s teamem Zabil.cz jsem toho zažil hodně a ještě doufám zažiji, ale teď je přede mnou další výzva a tou je rozhodně má nová funkce, být ambassadorem NUTRENDu.

Aktuální plány máš tedy jaké?
Momentálně, se snažím být samozřejmě v nejlepší kondici, už se nezúčastňuji žádných závodů (jen opravdu výjimečně) a především se věnuji trenérství, předávání mých zkušeností mladším i starším a to hlavně v parkouru a snowboardingu.
Dále mám před sebou samozřejmě nějaké sportovní video projekty, ale také nové parkour video tutoriály, na které se můžete těšit díky novému produktu COOL proteinu od NUTRENDu.
 
Řekni nám ještě něco o COOL proteinu.
COOL protein je nová výživa pro sportující děti i rodiče aneb super čokoládový shake, díky kterému jsem vlastně tady a jsem za to hrozně rád. Jako trenér, se stále pohybuji mezi sportujícími dětmy, většinou mám na starosti i jejich přísun potravin a COOL protein je ideální doplněk stravy plný vitamínů a potřebných látek, který mi je pomůže udržet v kondici.
 
Něco na závěr?
Povedlo se mi bezpečně dostat X lidí k adrenalinovým sportům a ukázat jim, že když se nepodceňují základy, může tyto sporty dělat takřka každý a bezpečně. Doporučuji, tedy určitě sledovat Zabil.cz parkourové workshopy, exhibice a motivační videa. A taky www.zarubek.cz, kde působím jako hlavní snowboardový trenér a organizátor.
 
Sociální sítě na Honzu:
Facebook: https://www.facebook.com/HonzaKanurek/
Instagram: https://www.instagram.com/jankanurek/
 
TOP 5 NUTREND produktů:
COOL protein shake
FLEXIT drink
PROTEIN pancake
BCAA energy
HIGH PROTEIN chips