Jan Polášek | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Jan Polášek

Jan Polášek

Datum: 22.10.2019

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/janpolasekfitness/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/janpolasekphysique/

Osobní trenér
Závodník v kategorii Men´s Physique
Lektor skupinových lekcí
Lektor EMS - NutrnedBody
Výživové poradenství v oblasti fitness

SPORT:
Již při aktivní fotbalové kariéře ve třetí lize začalo ve velké míře převládat cvičení nad fotbalem a vše rozseklo až vážné zranění pravého kolene. Od té doby se stalo odvětví fitness nejen koníčkem, ale celým mým životem. Žiji kulturistikou a fitness 24 hodin denně, 7dní v týdnu. Od začátku mě to táhlo k soutěžení a vybral jsem si kategorii Men´s Physique a Classic Physique kvůli jejich estetičnosti, proto bylo jasné, že se na pódium rozhodně podívám. Stalo se tak a teď bez toho nedokážu být. Momentálně mám možnost pracovat v NutrendWorldu jako osobní trenér a lektor skupinových lekcí, což bylo v začátcích to, co jsem si vždy přál.
  
Proč jsi začal používat produkty NUTREND?
Abych se přiznal, můj úplně první protein byl právě 100% Whey od Nutrendu s příchutí borůvka a díky chuti jsem na něj nedal dopustit.
  
Jak ti produkty NUTREND pomáhají při tvém sportu?
Během celého roku, i v dietě, využívám opravdu širokou škálu produktů od firmy NUTREND, vždycky to stojí na kvalitní stravě a tréninku, ale díky produktům dokážu být zase o kousek výše a lepší!
  
Který z NUTREND produktů je tvůj nejoblíbenější a který používáš nejčastěji?
Nikdy nedám dopustit na vitamíny (Multivitamin) a minerály (Multiminerál) spolu s OMEGA-3, jelikož si lidé neuvědomují jejich důležitost v organismu. Jak v dietě tak i během roku nemůžu dopustit na HYDRO s příchutí jahoda a čokoláda!
  
Jaké jsou tvé cíle?
V dohledné době se chci posouvat dále v aktivním závodění a také v oblasti fitness a výživových principů. Věřím, že budu dobře reprezentovat tým Nutrend a udělám proto vše, co bude v mých silách.

Nejlepší úspěchy: kategorie Physique

Kondiční soutěže:
2016 – Grand Prix Ostrava – 3. místo

Pohárové soutěže:
2017 – Autrium Flóra Praha – 2. místo

Fotogalerie