Jan Zatloukal čtvrtý v závodě Světového poháru v Heubachu | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Jan Zatloukal čtvrtý v závodě Světového poháru v Heubachu

Jan Zatloukal čtvrtý v závodě Světového poháru v Heubachu

Datum: 7.5.2019

Juniorský reprezentant a člen týmu NUTREND Specialized Racing Jan Zatloukal obsadil výborné čtvrté místo v závodě Juniorské světové série horských kol v Heubachu.

Loňský Mistr Evropy kategorie do 17 let mohl dosáhnout na ještě lepší výsledek, když do posledního kola závodu najížděl na druhé pozici. O tu ale přišel v závěrečném stoupání a cílovém spurtu tří jezdců.
 
„Nepodařilo se mi jet ten dlouhý kopec v posledním kole stejným způsobem jako v průběhu závodu, kdy jsem jel do dvou třetin vyrovnané tempo a před vrcholem kopce jsem se snažil zrychlovat“ říkal Honza v cíli závodu, který se jel na rozbahněné trati v průměrné teplotě 2 stupně pod nulou. „Naopak se mi dařilo jezdit s jistotou ve sjezdu, ze kterého jsme měl po sobotním tréninku v hustém dešti trochu respekt a soustředil jsem se, abych tam zbytečně nechyboval“ dodává talentovaný junior, kterého nyní čeká Český pohár horských kol v Peci pod Sněžkou a hned poté další dva závody Juniorské světové série, v německém Albstadtu a domácí závod v Novém Městě na Moravě. 

Fotogalerie