Jan Zatloukal novou posilou týmu Nutrend Specialized Racing | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Jan Zatloukal novou posilou týmu Nutrend Specialized Racing

Jan Zatloukal novou posilou týmu Nutrend Specialized Racing

Datum: 2.8. 2018

Úřadující Mistr České republiky v olympijském cross country horských kol a vítěz Českého poháru 2018, kadet Jan Zatloukal je novou posilou týmu Nutrend Specialized Racing.

Jan Zatloukal tak se stejně starým Tomášem Tlamkou vytvoří silnou týmovou dvojici, kterou čeká shodný tréninkový i závodní program.
 
Už během nadcházejícího víkendu budou v reprezentačním dresu cyklokrosové reprezentace startovat v silničním etapovém závodě Regionem Orlicka a koncem srpna se pak oba mladí jezdci budou účastnit v italské Pile Mistrovství Evropy kadetů horských kol.
   
Jan Zatloukal bude mít k dispozici výživový program Nutrend, kola Specialized Epic, Tarmac a Cruix, doplňky Specialized, závodní oblečení Sýkora Sportswear a civilní 4F.
 
Zároveň, jako nový člen SDJ Dukla Praha bude moci využívat špičkové tréninkové a regenerační zázemí armádního resortního centra.
 
V týmu Nutrend Specialized Racing působila řada talentovaných jezdců české cyklistiky posledních let: Barbora Průdková, Adéla Šafářová, Jan Rajchart, Richard Holec, Matěj Průdek, kteří vybojovali řadu medailí z juniorského světového poháru, ME i MS, ale také prestižní zlatou medaili z olympijských her mládeže v čínském Nangjing.
 
V kategorii handicapovaných cyklistů tým angažuje stříbrnou medailistku paralympijských her v Londýně, několikanásobnou medailistku MS a vítězku světového poháru Terezu Diepoldovou, vítěze světového poháru v kategorii handbike H1 Patrika Jahodu či vítěze hawaiiského Ironmana v kategorii vozíčkářů, Michala Šišku.