Jan Zatloukal novou posilou týmu Nutrend Specialized Racing | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Jan Zatloukal novou posilou týmu Nutrend Specialized Racing

  Jan Zatloukal novou posilou týmu Nutrend Specialized Racing

  Datum: 2.8.2018

  Úřadující Mistr České republiky v olympijském cross country horských kol a vítěz Českého poháru 2018, kadet Jan Zatloukal je novou posilou týmu Nutrend Specialized Racing.

  Jan Zatloukal tak se stejně starým Tomášem Tlamkou vytvoří silnou týmovou dvojici, kterou čeká shodný tréninkový i závodní program.
   
  Už během nadcházejícího víkendu budou v reprezentačním dresu cyklokrosové reprezentace startovat v silničním etapovém závodě Regionem Orlicka a koncem srpna se pak oba mladí jezdci budou účastnit v italské Pile Mistrovství Evropy kadetů horských kol.
     
  Jan Zatloukal bude mít k dispozici výživový program Nutrend, kola Specialized Epic, Tarmac a Cruix, doplňky Specialized, závodní oblečení Sýkora Sportswear a civilní 4F.
   
  Zároveň, jako nový člen SDJ Dukla Praha bude moci využívat špičkové tréninkové a regenerační zázemí armádního resortního centra.
   
  V týmu Nutrend Specialized Racing působila řada talentovaných jezdců české cyklistiky posledních let: Barbora Průdková, Adéla Šafářová, Jan Rajchart, Richard Holec, Matěj Průdek, kteří vybojovali řadu medailí z juniorského světového poháru, ME i MS, ale také prestižní zlatou medaili z olympijských her mládeže v čínském Nangjing.
   
  V kategorii handicapovaných cyklistů tým angažuje stříbrnou medailistku paralympijských her v Londýně, několikanásobnou medailistku MS a vítězku světového poháru Terezu Diepoldovou, vítěze světového poháru v kategorii handbike H1 Patrika Jahodu či vítěze hawaiiského Ironmana v kategorii vozíčkářů, Michala Šišku.

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist