Janík po sedmé vítěz FIA INTERNATIONAL HILL CLIMB CUP! | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Janík po sedmé vítěz FIA INTERNATIONAL HILL CLIMB CUP!

  Janík po sedmé vítěz FIA INTERNATIONAL HILL CLIMB CUP!

  Datum: 23.9.2018

  Václav Janík a jeho Janik Motorsport s námi spolupracuje už dlouhá léta. Díky němu existuje Nutrend Racing Team, který je úspěšný po celém světě.

  Sám Vašek to potvrdil celkovým vítězstvím v mezinárodním šampionátu Hill Climb Cup 2018, když se v posledním závodě v rakouské St. Agathe dostal na 4. místo a tím si potvrdil zisk již sedmého celkového vítězství tohoto evropského poháru v řadě.
   
  Letos došlo v týmu k mnoha zásadním změnám. Přišlo několik nových závodníků, kteří rozšířili řady a téměř okamžitě začali sbírat úspěchy na okruzích i kopcích, ve sprintech i v endurance. To znamená , že "Nutrenďáků" je dohromady 5. Balász Volontér, Petr Lisa, Tomáš konvička, Jiří Svoboda a Václav Janík.
   
  Exkluzivní novinkou v režii Janík Motorsport a Nutrend Racing, která rozbouřila před letošní sezónou hladinu českého motorsportu, bylo představení sportovního prototypu - speciál Norma M30 LMP3! Je to tzv. Le Mans Prototype - LMP. Tím se tým posunul i na okruzích o level výše. To se potvrdilo prostřednictvím Václava Janíka a Petra Lisy, kteří dosáhli na prvenství vytrvalostního i sprintového šampionátu v rámci divize 5, právě s vozem Norma M30 LMP3.
   
  Jsme opravdu hrdi na to, že motoristický tým s malého moravského města se dostal na úroveň světových konkurentů, stejně jako společnost Nutrend. Všichni máme velké plány a věříme, že společně je splníme. O všech novinkách se dozvíte na www.janik-motorsport.cz nebo na @nutrend.endurance.

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist