Jaroslav Kulhavý je připraven na další sezónu | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
Váš košík: 0,00 0

Jaroslav Kulhavý je připraven na další sezónu

Jaroslav Kulhavý je připraven na další sezónu

Datum: 27.12.2014

Všechny letošní zdravotní trable se postupně podařilo vyléčit a olympijský šampion, mistr světa a člen NUTREND Teamu Jaroslav Kulhavý se velmi rychle dostává do odpovídající kondice.

Potvrdily to i zátěžové testy a vyšetření, které Jára absolvoval krátce po svém návratu z tréninkového campu na Kanárských ostrovech.

Podzimní série lékařských vyšetření odhalila příčinu dechových potíží při vyšší zátěži, na které si Jaroslav Kulhavý stěžoval v průběhu sezóny.

„Mohu potvrdit výborné výsledky zátěžových testů Járy a mám z toho velkou radost, protože je výkonnostně přesně tam, kde bychom ho potřebovali mít. Nebudu uvádět podrobnosti testu, stručně ale mohu naznačit výjimečnou aerobní výkonnost, vynikající regeneraci, rezervy v oblasti ANP a také musíme trochu „přeskupit“ Járovo tělesné složení, kde potřebujeme snížit procento svalů na rukou a naopak zkvalitnit svalovou hmotu trupu a nohou,“ upřesňuje výsledky zátěžového vyšetření trenér Viktor Zapletal.

Jaroslav Kulhavý bude nyní až do půlky ledna trénovat doma v Ústí nad Orlicí a na další dvoutýdenní tréninkový camp na Mallorce odletí s největší pravděpodobností 15. ledna.

První ostrý start absolvuje Jaroslav Kulhavý koncem února na Kypru, kde se zúčastní tradičního Sunshine Cupu v přípravě na jeden z vrcholů sezóny 2015, slavný etapový závod Cape Epic.

Fotogalerie

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist