Jaroslav Kulhavý obhajuje stříbro z Cape Epic | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Jaroslav Kulhavý obhajuje stříbro z Cape Epic

  Jaroslav Kulhavý obhajuje stříbro z Cape Epic

  Datum: 16.3.2018

  Jaroslav Kulhavý a Christoph Sauser, tým Investec Songo Specialized, skončili na minulém ročníku Cape Epicu na celkovém druhém místě za týmem Scott Sram tvořeným Nino Schurterem a Matthiase Stirnemannem.

  Sám Jára na svých internetových stránkách tvrdil: “S druhým místem musíme být spokojení, přijeli jsme sem bojovat o vítězství a to jsme do posledních metrů dělali. Jsme druzí,” řekl Jára po dojezdu do Val de Vie Estate.

  Jenom pro osvěžení pravidel. Pro ty, kteří o tomto extrémně těžkém závodě nic nevědí. Závodí se v pěti kategoriích. Ženy, Muži, Muži Masters, Muži Grand Masters, Mix. V Masters jsou závodníci, kterým je v roce konání závodu nejméně čtyřicet, v Grand Masters ti, kteří dosáhli padesáti let a více. O zařazení týmu do jedné z mužských kategorií rozhoduje věk mladšího ze závodníků, takže pro příklad; pokud bude ve dvojici muž ve věku 53 let s kolegou, kterému je třeba 25 let, pojedou kategorii Muži. Ženská kategorie ani kategorie Mix s věkovými limity nepočítá.

  Pro tento ročník si Jára vybral k sobě nového parťáka. Moc dobře ví, že pro budoucnost to bude jeho jeden z nejdůležitějších závodů a bez skvělé dvojky se zvítězit nedá. Je jim Howard Grotts z USA, pětadvacetiletý závodník s Colorada, který má za sebou velké úspěchy na domácí půdě v Cross Country nebo Short Tracku, kde skončil na 1. místě.

  Celý závod budeme sledovat na Facebooku Nutrend Endurance. Buďte u toho s námi.

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist