Jaroslav Kulhavý uhájil bronz ve světovém poháru XC | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Jaroslav Kulhavý uhájil bronz ve světovém poháru XC

  Jaroslav Kulhavý uhájil bronz ve světovém poháru XC

  Datum: 24.8.2015

  Olympijský vítěz a člen NUTREND Teamu Jaroslav Kulhavý skončil na finálovém závodě světového poháru v italském Val di Sole na solidním čtvrtém místě a udržel bronzovou příčku v celkovém hodnocení seriálu!

  Jarda tak ukázal, že stále patří mezi absolutní světovou špičku, a že si na něj musí jeho soupeři dávat pozor na všech závodech!
  “Ten začátek kopce mi neseděl a ztrácel jsem tam, musel jsem si to vždycky potom dojíždět.

  Ale po tom výpadku v Americe jsem za dnešek hodně rád. Nevěděl jsem moc, co od sebe dnes čekat, trochu jsem orážel, protože jsem byl asi trochu přetrénovaný, zkoušeli jsme po Lenzerheide tréninkový model s vysokohorskou přípravou a bylo toho dohromady s cestování prostě moc. Na této trati jsem předvedl maximum,” usmíval se po závodě Jaroslav. V první polovině bojoval ve vedoucí skupině společně se Schurterem, Absalonem a Vogelem, potom jim ale v prudkých stoupáních nestačil a soustředil se na udržení celkového třetího místa.

  “Podium ve svěťáku byl pro mě letošní cíl a jsem moc rád, že to vyšlo. První půlka sezóny byla perfektní. Dneska to je pro mě takový malý konec sezóny, zbývá už jen mistrovství světa, které je ale vysoko v horách, takže nemám žádnou speciální taktiku a nic moc nečekám. Samozřejmě ale udělám maximum a ještě se kousnu! Je důležitý, že jsem se před olympiádou vrátil a že dokážu zase vyhrávat,” dodal Jára po svém úspěšném vystoupení v Itálii.

  Fotogalerie

  Foto: Michal Červený

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist