Jaroslav Kulhavý uhájil bronz ve světovém poháru XC | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Jaroslav Kulhavý uhájil bronz ve světovém poháru XC

Jaroslav Kulhavý uhájil bronz ve světovém poháru XC

Datum: 24.8. 2015

Olympijský vítěz a člen NUTREND Teamu Jaroslav Kulhavý skončil na finálovém závodě světového poháru v italském Val di Sole na solidním čtvrtém místě a udržel bronzovou příčku v celkovém hodnocení seriálu!

Jarda tak ukázal, že stále patří mezi absolutní světovou špičku, a že si na něj musí jeho soupeři dávat pozor na všech závodech!
“Ten začátek kopce mi neseděl a ztrácel jsem tam, musel jsem si to vždycky potom dojíždět.

Ale po tom výpadku v Americe jsem za dnešek hodně rád. Nevěděl jsem moc, co od sebe dnes čekat, trochu jsem orážel, protože jsem byl asi trochu přetrénovaný, zkoušeli jsme po Lenzerheide tréninkový model s vysokohorskou přípravou a bylo toho dohromady s cestování prostě moc. Na této trati jsem předvedl maximum,” usmíval se po závodě Jaroslav. V první polovině bojoval ve vedoucí skupině společně se Schurterem, Absalonem a Vogelem, potom jim ale v prudkých stoupáních nestačil a soustředil se na udržení celkového třetího místa.

“Podium ve svěťáku byl pro mě letošní cíl a jsem moc rád, že to vyšlo. První půlka sezóny byla perfektní. Dneska to je pro mě takový malý konec sezóny, zbývá už jen mistrovství světa, které je ale vysoko v horách, takže nemám žádnou speciální taktiku a nic moc nečekám. Samozřejmě ale udělám maximum a ještě se kousnu! Je důležitý, že jsem se před olympiádou vrátil a že dokážu zase vyhrávat,” dodal Jára po svém úspěšném vystoupení v Itálii.

Fotogalerie

Foto: Michal Červený