Jaroslav Kulhavý vítězem poslední etapy na Mediterranean Epic 2021 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Jaroslav Kulhavý vítězem poslední etapy na Mediterranean Epic 2021

Jaroslav Kulhavý vítězem poslední etapy na Mediterranean Epic 2021

Datum: 30.3. 2021

Člen NUTREND teamu Česká spořitelna – Accolade se zúčastnil čtvrtého ročníku etapového závodu Mediterranean Epic, který se koná na španělském pobřeží. Pořadatelé se zhostili těžkého úkolu, a to v dnešní době zorganizovat čtyřdenní podnik kategorie HC. Za přísných bezpečnostních opatření se jim podařilo uspořádat závody bravurně.

"Bylo to špičkově zajištěné, neviděl jsem na celém závodě žádný zádrhel. Na to, že to byl 4. ročník, tak klobouk dolů. Na začátku proběhl vstupní test, pak jsme dostali náramek a pohybovali jsme se jen na závodišti a v hotelu. Roušky venku všude, což je běžné... Jsem moc rád, že jsme tady mohli startovat, bylo to perfektně připravené. Kromě Ferreiry tady byla kompletní maratonská špička, já to hodnotím jako super vstup do sezony," uvedl vítěz závěrečné etapy Jaroslav Kulhavý.

Jarda Kulhavý v premiérovém startu v dresu České spořitelna - Accolade dokonce čtvrtou etapu vyhrál. 

"Výsledek jsem asi takový fakt nečekal, člověk před prvním závodem nikdy moc neví, jak na tom je. Vycházel jsem z loňska, kdy to nebylo ideální, takže jsem s žádnými přehnaně velkými cíli neodjížděl. Jsem příjemně překvapený, od druhé etapy, kdy jsem dolít na desítku, tak jsem viděl, že to funguje a jede se mi dobře. Na to, že jsem minulý týden jezdil na skialpech a velké intenzity jsem v podstatě ještě neabsolvoval, tak to vyšlo skvěle," řekl dlouhodobý člen NUTREND Teamu.

V barvách Česká spořitelna – Accolade startovali ve Španělsku také Matouš Ulman a Marek Rauchfuss, kteří v poslední etapě dojeli v první třicítce. 

V celkovém pořadí obsadil Jarda Kulhavý 9. místo, Matouš Ulman na 16. a 29. příčku obsadil Marek Rauchfuss. 

Děkujeme klukům za skvělou reprezentaci a přejeme jim hodně štěstí a sil do dalších závodů.

Foto: ©Mediterranean Epic


Fotogalerie