Jaroslav Kulhavý zahájil přípravu na sezónu 2016 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Jaroslav Kulhavý zahájil přípravu na sezónu 2016

Jaroslav Kulhavý zahájil přípravu na sezónu 2016

Datum: 27.10. 2015

Úvodní tréninkový camp na důležitou olympijskou sezónu 2016 zahájil olympijský vítěz a člen Nutrend Teamu Jaroslav Kulhavý v Kalifornii. V příjemném klimatu a v doslova cyklistickém ráji v okolí města Murrieta najíždí úvodní porci tréninkových kilometrů.

Tréninkovým partnerem mu je mimo trenéra Zapletala také nejmladší člen tréninkové skupiny Viktora Zapletala, talentovaný Richard Holec.
Richard patří po Barboře a Matějovi Průdkových a Adéle Šafářové k dalším talentům české cyklistiky, který má možnost připravovat se společně se členy tréninkové skupiny Viktora Zapletala, a čerpat cenné zkušenosti a tréninkové know – how, korunované mnoha medailemi a úspěchy z MS, ME, SP a olympijských i paralympijských her.
 
Zatímco například sourozenci Průdkovi patří k překvapivým objevům, kteří byli zařazeni do tréninku skupiny jako zcela neznámí jezdci a ve velmi krátké době se vypracovali až na úroveň světové špičky, Richard patří k talentům, o kterých odborníci vědí už delší dobu. Přestože teprve bude vstupovat do juniorské kategorie, vyhrál toho už docela dost, je dvojnásobným mistrem světa a Evropy v bikrosu a podobným způsobem se mu daří i na silnici a MTB. V letošním roce vyhrál legendární silniční závod Sea Other Classic a je také dvojnásobným mistrem ČR MTB, když ovládnul jak závod XCO, tak XCE.

Fotogalerie