Jaroslav Kulhavý zlatý v Novém Městě | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Jaroslav Kulhavý zlatý v Novém Městě

  Jaroslav Kulhavý zlatý v Novém Městě

  Datum: 28.5.2015

  Jaroslav Kulhavý, člen NUTREND Teamu, vyhrál v bouřlivé atmosféře domácí závod Světového poháru. Ve Vysočina Aréně o uplynulém víkendu povzbuzovalo 13 tisíc fanoušků. Od poloviny závodu jel Jaroslav na špici s vítězem předchozích tří ročníků SP v Novém Městě, Nino Schurterem.

  V posledním kole člen NUTREND Teamu předvedl úžasný atak a nelítostným způsobem Švýcara předjel. Dal tak vzpomenout na dramatický finiš zlatého olympijského závodu v Londýně.

  "Jsem za to vítězství moc rád! Na tenhle závod jsem se připravoval de facto od podzimu a byl to pro mě nejdůležitější závod sezóny. Znovu vyhrát svěťák a navíc tady, před skvělým domácím publikem, je úžasný pocit!" zářil v cíli český biker, který se tak navíc oblékl do dresu lídra Světového poháru.

  "Atmosféra tady byla zase fantastická, je to každý rok nejlepší závod. A jelo se mi perfektně, kromě jednoho pádu hned ve druhém kole, jsem to měl pod kontrolou. Dobře jsem si také rozplánoval energii. ISODRINX a CARBOSNACKY od Nutredu mě opět podržely.“

  „ Rád bych poděkoval všem partnerům a fanouškům za jejich podporu teď i v loňské sezóně, kdy se kvůli zranění příliš nedařilo." dodal Jára.
  Už nadcházející neděli čeká Jaroslava druhý závod Světového poháru, tentokrát v německém Albstadtu. Tam se nebude moct spolehnout na takovou podporu fanoušků, ale po domácím úspěchu bude rozhodně patřit k favoritům.

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist