Jaroslav Kulhavý zlatý v Novém Městě | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Jaroslav Kulhavý zlatý v Novém Městě

Jaroslav Kulhavý zlatý v Novém Městě

Datum: 28.5. 2015

Jaroslav Kulhavý, člen NUTREND Teamu, vyhrál v bouřlivé atmosféře domácí závod Světového poháru. Ve Vysočina Aréně o uplynulém víkendu povzbuzovalo 13 tisíc fanoušků. Od poloviny závodu jel Jaroslav na špici s vítězem předchozích tří ročníků SP v Novém Městě, Nino Schurterem.

V posledním kole člen NUTREND Teamu předvedl úžasný atak a nelítostným způsobem Švýcara předjel. Dal tak vzpomenout na dramatický finiš zlatého olympijského závodu v Londýně.

"Jsem za to vítězství moc rád! Na tenhle závod jsem se připravoval de facto od podzimu a byl to pro mě nejdůležitější závod sezóny. Znovu vyhrát svěťák a navíc tady, před skvělým domácím publikem, je úžasný pocit!" zářil v cíli český biker, který se tak navíc oblékl do dresu lídra Světového poháru.

"Atmosféra tady byla zase fantastická, je to každý rok nejlepší závod. A jelo se mi perfektně, kromě jednoho pádu hned ve druhém kole, jsem to měl pod kontrolou. Dobře jsem si také rozplánoval energii. ISODRINX a CARBOSNACKY od Nutredu mě opět podržely.“

„ Rád bych poděkoval všem partnerům a fanouškům za jejich podporu teď i v loňské sezóně, kdy se kvůli zranění příliš nedařilo." dodal Jára.
Už nadcházející neděli čeká Jaroslava druhý závod Světového poháru, tentokrát v německém Albstadtu. Tam se nebude moct spolehnout na takovou podporu fanoušků, ale po domácím úspěchu bude rozhodně patřit k favoritům.