Jaroslav Kulhavý znovu vede Světový pohár | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Jaroslav Kulhavý znovu vede Světový pohár

Jaroslav Kulhavý znovu vede Světový pohár

Datum: 8.7. 2015

Vítězství na horké švýcarské půdě potvrdilo výbornou formu a poslalo Jaroslava Kulhavého zpět do dresu lídra světového poháru horských kol! Člen NUTREND Teamu zopakoval úspěch z Nového Města na Moravě a vyhrál ve švýcarském Lenzerheide druhý ze třech odjetých závodů seriálu.

"Mám velkou radost! Z výsledku i výkonu. Jel jsem si dnes svoje tempo, nechtěl jsem v tomtoe vedru a v této nadmořské výšce příliš riskovat. Asfaltový kopec na začátku okruhu mi moc neseděl, ale jinak se mi okruh líbil a cítil jsem se výborně. Výkon jsem podpořil i výrobky od NUTRENDu, které mě hodně podržely, zvlášť v tom kopci na začátku okruhu," řekl k závodu Jaroslav, kterého naštěstí nijak nelimitovalo naražené koleno ze sobotního lehkého pádu v tréninku.

V polovině seriálu má Jaroslav na první příčce 660 bodů, o 60 více než druhý Schurter. "Cíle mám letos de facto už splněné, ale prioritou bude teď právě celkové hodnocení svěťáku. Chci v něm skončit co nejlépe, ale zároveň také zkusit i nějaké další modely přípravy, které bysme praktikovali před olympijskými hrami v Riu," vysvětluje Jára a jak řekl, tak také udělal.

Přůběžné pořadí SP MTB XCO:

     1. Jaroslav Kulhavý /CZE, Specialized Racing/ 660 bodů

     2. Nino Schurter /SUI, Scott SwissPower/ 600 b.

     3. Julien Absalon /FRA, BMC Mountainbike Racing/ 510 b.

     4. Mathias Fluckiger /SUI, Stocki Pro/ 430 b.