Jestřábi nezahálí ani mimo led - tým byl na exkurzi ve společnosti Nutrend | NUTREND.cz - Oficiální
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Jestřábi nezahálí ani mimo led - tým byl na exkurzi ve společnosti Nutrend

  Jestřábi nezahálí ani mimo led - tým byl na exkurzi ve společnosti Nutrend

  Datum: 21.7.2014

  V polovině prázdnin se vydali prostějovští Jestřábi k jednomu ze svých významných partnerů - společnosti Nutrend. Dostalo se jim velmi vlídného přijetí v nádherném sídle v Olomouci – Chválkovicích.

  Na druhou odpolední hodinu se dostavil celý A-tým, včetně realizačního týmu. Nejprve se hráči zúčastnili exkurze ve výrobě, kam si všichni museli povinně obléknout ochranné pláště, čepice a návleky na boty. K vidění byla například výroba tyčinek Excelent protein bar, které jsou na trhu jedny z nejžádanějších. Všichni účastníci mohli nahlédnout do výroby dalších produktů, určených jak pro silové, tak vytrvalostní sporty, ale také pro aktivní životní styl. Po exkurzi ve výrobě následovalo představení produktů Nutrend s odborným výkladem a doporučením, v jaké části dne by se měly užívat tak, aby jejích efekt byl co nejlepší. Hráči A-týmu se také zajímali o to, jak správně jíst v den zápasu, i nyní během letní přípravy. Skvělý den byl zakončen hromadným focením před sídlem společnosti.

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist