Jestřebí hory České spořitelny - Úpice - Havlovice nad Úpou | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Jestřebí hory České spořitelny - Úpice - Havlovice nad Úpou

Zobrazit kalendář

Kde: Úpice - Havlovice nad Úpou

Datum: 18.2. 2016

Seriál závodů na horských kolech s programem pro celou rodinu. Součástí jsou také speciální dětské závody Junior Trophy. Do závodu můžete přihlásit dítě bez ohledu na věk. Ať už máte sotva ročního drobečka nebo třináctiletého žáka.

Největší MTB seriál na světě
V průběhu patnácti let se díky vaší přízni stal z Kola pro životnejvětší seriál závodů horských kol na světě. Ročně se ho účastní více než 25 000 aktivních cyklistů. Přijďte si užít jedinečnou bikerskou atmosféru a doprovodný program s celou rodinou.
 
Máte-li rádi horské kolo, pak je pro vás seriál jako stvořený. Nezáleží na věku ani na tom, jak často jezdíte. Stačí jen mít chuť si zasportovat a užít si krásný den s přáteli či rodinou ve společnosti podobně naladěných lidí.
 
Na každém závodě si můžete vybrat jednu ze tří různě dlouhých a náročných tras (50, 30 a 15 km). Pro nejmenší jsou připraveny dětské závody. A projet se můžete i v rámci nesoutěžní vyjížďky s možností výhodného rodinného startovného.
 
 
 
 
 
PŘED= TEKUTINY+ ENERGIE
Pokud chcete podat nejlepší možný výkon během závodu, nezapomeňte se s dostatečným předstihem před závodem zavodnit! Ideální
je den předem zvýšit příjem tekutin.

ISODRINX - cca 2 hodiny před závodem začněte popíjet, zvolte hypo­tonické ředění. Jednu odměrku (35 g) rozpusťte do 750 ml čisté vody,
ne minerální!
Doplnění energii i před startem!
Vhodná je speciální kaše B4 ACTIVITY, která vás zasytí, ale nezatíží trávicí trakt. Zkonzumujte jí cca 60 minut před startem. 
 
 
 
BĚHEM = ENERGIE + TEKUTINY
Dehydratace je největší nepřítel sportovce, snižuje výkonnost a může dokonce vést i ke zranění. Proto dbejte na pravidelný pitný režim při závodě.
ISODRINX - použijte hypotonické ředění, jednu odměrku do 750 ml čisté vody, ne minerální!
Pijte pravidelně každých 15 až 20 minut výkonu. V průběhu 1 hodiny výkonu byste měli vypít nejméně 500 ml tekutin. Kvalitní pitný režim bohatý na sacharidy a minerály zajistí efektivní hydrataci organismu.
 
ENERGIE - dodávejte jí pravidelně a zabráníte tak vyčerpání a svalovým křečím. Tělo při zátěži dominantně využívá jako zdroje energie sacharidy. Pokud dojde k vyčerpání jejich zásob, pak dochází k nepříjemnému pocitu těžkých nohou, nedostatku cukrů v krvi hypoglykémie) a zvýšené únavě.
Pokud chcete udržet intenzitu, měli byste zkonzumovat každou hodinu výkonu 30 - 60 g sacharidů. Nikdy ovšem nedodávejte více jak 30 g
sacharidů najednou, můžete si tím způsobit nepříjemné zažívací problémy (průjem). 
 
 
 
PO = TEKUTINY +  REGENERACE
Jakmile skončíte závod, začněte myslet na regenerací a to zvlášť v těch případech, kdy se chystáte sportovat i následující den.
REGENER - nejlepší řešení pro nastartování regenerace. Komplexní nápoj, který obsahuje sacharidy, aminokyseliny, antioxidanty i další funkční látky. K dostání také v jednorázovém sáčku.

Při závodě nikdy nezvládnete doplnit všechny potem ztracené tekutiny. Vypij­te po závodě až 150 % ztracené hmotnosti při zátěži. Pokud tedy ztratíte 1 kg tělesné hmotnosti, pak byste měli po zátěži vypít 1,51 tekutin. Pro doplnění tekutin můžete zvolit hypotonický naředěný ISODRINX.