Jiří Ježek opět boduje | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Jiří Ježek opět boduje

Jiří Ježek opět boduje

Datum: 12.5. 2014

Náš nejúspěšnější handicapovaný cyklista a člen NUTREND Teamu Jiří Ježek zvítězil v časovce světového poháru v italském Castiglione della Pescaia.

Náročná a zcela rovinatá trať v délce 30km dokonale prověřila nejen fyzickou kondici, ale i morálku všech závodníků. Jiří Ježek, jakožto obhájce celkového vítězství seriálu světového poháru UCI ParaCycling 2013, odstartoval jako úplně poslední. Jirka vedl od úvodních kilometrů a prvenství zaznamenával prakticky na všech mezičasech. Druhého v cíli, francouzského závodníka Jeremy Crepeliera, porazil o necelou půlminutu. Třetí skončil Jeffrey Martin z USA.


„Mám samozřejmě velkou radost. Moc si toho vítězství vážím! Už minulý víkend jsem tady v Itálii vyhrál dvoudenní závody „Verola ParaCycling Cup“. Bylo to pro mě důležité uklidnění. V týdnu jsem využil skvělé prostředí Toskánska k několika kvalitním tréninkům, ale dával jsem pozor, abych dobře naladil formu právě na tuhle časovku světového poháru. Chtěl jsem samozřejmě bojovat o stupně vítězů, ale vítězství mě mile překvapilo! Trať budila respekt, třicet kilometrů tupé dřiny po rovině podél moře… Soustředil jsem se sám na sebe, jen na své tempo. Až v cíli jsem viděl výsledek. A takový pohled potěší,“ okomentoval svůj další významný úspěch člen NUTREND Teamu Jiří Ježek.