Jiří Ježek opět boduje | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Jiří Ježek opět boduje

  Jiří Ježek opět boduje

  Datum: 12.5.2014

  Náš nejúspěšnější handicapovaný cyklista a člen NUTREND Teamu Jiří Ježek zvítězil v časovce světového poháru v italském Castiglione della Pescaia.

  Náročná a zcela rovinatá trať v délce 30km dokonale prověřila nejen fyzickou kondici, ale i morálku všech závodníků. Jiří Ježek, jakožto obhájce celkového vítězství seriálu světového poháru UCI ParaCycling 2013, odstartoval jako úplně poslední. Jirka vedl od úvodních kilometrů a prvenství zaznamenával prakticky na všech mezičasech. Druhého v cíli, francouzského závodníka Jeremy Crepeliera, porazil o necelou půlminutu. Třetí skončil Jeffrey Martin z USA.


  „Mám samozřejmě velkou radost. Moc si toho vítězství vážím! Už minulý víkend jsem tady v Itálii vyhrál dvoudenní závody „Verola ParaCycling Cup“. Bylo to pro mě důležité uklidnění. V týdnu jsem využil skvělé prostředí Toskánska k několika kvalitním tréninkům, ale dával jsem pozor, abych dobře naladil formu právě na tuhle časovku světového poháru. Chtěl jsem samozřejmě bojovat o stupně vítězů, ale vítězství mě mile překvapilo! Trať budila respekt, třicet kilometrů tupé dřiny po rovině podél moře… Soustředil jsem se sám na sebe, jen na své tempo. Až v cíli jsem viděl výsledek. A takový pohled potěší,“ okomentoval svůj další významný úspěch člen NUTREND Teamu Jiří Ježek.

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist