Jiří Ježek potvrzuje skvělou formu | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Jiří Ježek potvrzuje skvělou formu

Jiří Ježek potvrzuje skvělou formu

Datum: 24.5. 2017

Po úrazu před třemi lety to vypadalo, že už se Jirka Ježek nevrátí na špičkové soutěžní akce. Několikanásobný paralympijský vítěz a mistr světa však překvapil všechny… i sám sebe.

Na silničním UCI ParaCycling Cupu, který se konal v italském Maniagu v konkurenci těch nejlepších na světě, obsadil 7. místo v časovce, což je o 2 příčky lepší než na Olympijských hrách v RIU. Bylo to úžasné, ovšem o den později v hromadném závodě jel od startu velice aktivně, zkoušel útočit, a i když ho soupeři nepustili do úniku, bojoval dál. Nakonec se po náročném průběhu mohl v cíli radovat ze 4. místa. Je to jeho nejlepší umístění od nešťastného úrazu před třemi lety. Obdobný úspěch navíc zopakoval i v dalším týdnu v belgickém Ostende 5. místem v časovce.

Úžasné na tom všem je, že mu gratulovali úplně všichni. Soupeři, fanoušci i celé týmy. Je patrné, že mezi profesionály i mezi širokou veřejností je jméno Jiří Ježek zapsáno zlatým písmem.

Nutrend je na Jirku velmi hrdý. Přejeme mu všichni, ať si tuto „poslední“ závodní sezónu užije naplno, a ať vše šlape, jak má…

Fotogalerie

Seznam produktů

RAW BAR

RAW BAR

25

22 bez DPH

REGENER

REGENER

350

304 bez DPH

ISODRINX

ISODRINX

249

217 bez DPH