Jiří Ježek vítězem světového poháru | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Jiří Ježek vítězem světového poháru

  Jiří Ježek vítězem světového poháru

  Datum: 29.7.2014

  Už čtyři křišťálové poháry pro celkového vítěze světového poháru má na svém kontě handicapovaný cyklista a člen NUTREND Teamu Jiří Ježek.

  Postaral se tak o další historický mezník - čtyři světové poháry v řadě za sebou totiž dokázal mezi handicapovanými cyklisty vybojovat pouze on.

  Jiří Ježek výborným taktickým způsobem zvládnul oba finálové víkendové závody ve španělské Segovii, když obsadil třetí místo v časovce i v silničním závodě.

  „Musím přiznat, že tyto dva finálové závody mě nezastihly v úplně nejlepší formě. Uhájit vedení ve Světovém poháru bylo o to těžší. Páteční časovkou na 22km jsem se protrápil, ale věděl jsem, že musím zajet co nejlépe. Třetí místo mě mile překvapilo a hodně mi pomohlo vzhledem k nedělnímu silničnímu závodu, ale i tak nebylo nic jistého. Dvakrát jsem si musel sám na větru dojíždět nebezpečné skupinky a nakonec jsem se doslova za oči dotáhl do rozhodujícího úniku. Nakonec jsem v cíli na třetím místě mohl oslavit svoje čtvrté celkové vítězství ve Světovém poháru. Je to skvělý pocit, byl to asi můj největší cíl pro letošní silniční sezónu. Teď si chci trochu odpočinout a na přelomu srpna a září mě čeká mistrovství světa v americkém Greenville,“ dodal po závodě Jiří Ježek.

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist