Juniorka Průdková zvítězila | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Juniorka Průdková zvítězila

  Juniorka Průdková zvítězila

  Datum: 29.4.2014

  Druhé kolo Pražského MTB poháru, jehož je NUTREND partnerem, se jelo 27. dubna v Řepích a po dlouhé době si jezdci v Praze užili závody bez přívalových dešťů. Vlídné počasí tak významně pomohlo k testu tratě, na níž se v červenci pojede národní šampionát horských kol.

  V závodě kategorie Elite mužů zvítězil Jiří Novák (Betch.nl Superior Bart Brentjens MTB Team) před Janem Nesvadbou (Superior Rubena Team) a Tomášem Paprstkou (Remerx Merida team Kolín).

  „Děkuji reprezentačnímu mechanikovi Zbóňovi, že mi před závodem povolil zadní brzdu, takže se mi jelo velmi lehce,“okomentoval s úsměvem Jirka své bezprostřední pocity po projetí cílem a dodal: „Byla to velmi jezdivá a náročná trať. Myslím si, že tady bude atraktivní mistrák pro závodníky i pro diváky.“ Druhý muž v cíli Jan Nesvadba tento názor jen potvrdil, „Pořadatelé v Řepích odvedli obrovský kus práce, bude to vážně těžký mistrák...rychlá trať.“

  Ve stejném čase odstartovaly do závodu ženy, juniorky a kadetky. Talentovaná juniorka Barbora Průdková z týmu NUTREND Specialized Racing slavila v cíli vítězství nejenom ve své kategorii, ale také mezi ženami celkově. Dramatický závod juniorů pak pro sebe rozhodl v cílovém sprintu bratr Barbory, Matěj Průdek (Bike 2000).

  Závod v Řepích se jel také jako mistrovství České republiky neslyšících cyklistů. Mistrovský trikot si z Prahy odvážejí Jan Čapek a Renata Šuláková, oba SK SKIVELO neslyšících Olomouc.

  Další, v pořadí už třetí závod Pražského MTB poháru, se pojede v neděli 4. května v lokalitě Praha - Kbely a zajímavostí je, že bude také mistrovstvím České republiky novinářů.
   

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist