Kamila Nývltová | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Kamila Nývltová

Kamila Nývltová

Datum: 2.8.2018

Můžete se fanouškům stručně představit?
Jsem zpěvačka :-) Působím už skoro 10 let v českém showbyznysu a na muzikálové scéně. Hraju hlavní role v muzikálech jako jsou Kleopatra, Angelika, Aida, Dracula … Chci se vydat také na sólovou dráhu, proto mám svou novou kapelu, se kterou příští rok vyrážím na turné pod novým jménem K.A.M.I.L.A. Spolupracuji se svým hudebním producentem Pepou Vojtkem (skupina Kabát) na nových písních a nové desce, která vyjde příští rok na jaře :-) Chtěli bychom tady přinést nový styl muziky a ukázat se v novém světle :-)  Když nestojím na pódiu, nebo nenatáčím ve studiu, tak mě najdete buď ve fitku nebo někde na kopci, či stezce s teniskami na nohou :-)  Jsem sportovní nadšenec tělem i duší. Sport a zdravá životospráva patří ke mně. Jinak miluju taky relax, pečení sladkostí :-) nebo cestování.
 
Jak se udržujete fit? Jaký typ tréninku Vás nejvíce baví?
Za poslední dva roky jsem si dost oblíbila běhání. Dokážu běhat skoro každý den 10 km, a když jsem doma v Krkonoších, tak běhám pořád jen do kopců, jelikož tam rovinku moc nenajdete. Ráda zdolávám výzvy a zkouším, co moje tělo vydrží. Ale také jsem dost často ve fitku, jezdím na in-linech, na kole a v zimě brázdím kopce na snowboardu.
 
Jak vypadá váš běžný den? Jste úspěšná zpěvačka, bývá to hodně náročné?
Záleží, o jaké období se jedná a co se kolem mne děje. Když zkouším nové představení nebo natáčím ve studiu a do toho ještě odjíždím na vystoupení po celé ČR, tak je to docela náročné. Mám to ale ráda a nesnáším nudu a stereotyp. Pokud můžu a čas mi to dovolí, vždy si jdu ráno před všemi povinnostmi zaběhat. A pokud mám volno, tak relaxuju, něco dobrého uvařím, zajdu s kámoškou na kafe, anebo s přítelem a rodinou vyrazíme někam na výlet.
 
Kdy jste začala používat produkty NUTREND a proč?
Na produkty NUTREND jsem přišla díky svému příteli.  Jelikož je profesionální trenér a ví, co je při sportu potřeba. Při tréninku mě vždy naučil, jak co funguje, jaké jsou doplňky stravy / proteiny, BCAA atd. Často se stává, že nemám čas, ráno mám trénink a pak se přemisťuji do divadla na dvě představení - vždy mě zachrání proteinové tyčinky od Nutrendu :-) Miluju je a vzhledem k tomu, že mám ráda sladké - splňují obě kritéria - zasytí mne a nemusím pak jíst během představení, což mi nedělá dobře. Postupem času jsem začala zkoušet další produkty z NUTRENDU a se všemi jsem byla maximálně spokojena.
  
Jak Vám tyto produkty pomáhají v tréninku ale i v běžném životě?
Viz předchozí otázka :-) Není den, kdyby mi v baťohu, nebo v kabelce nechyběla proteinová tyčinka nebo sáček proteinu.  Vzhledem k tomu, že některé dny se nedají plánovat dopředu a nemůžu si přesně nachystat jídlo na celý den, jsou pro mě produkty NUTREND jasnou volbou. Skladné, chutné - ať při sportu nebo na koncertech či představeních.
  
Máte nějaké sportovní ambice, je něco, co byste chtěla ve sportu dokázat?
Poslední půlrok dost přemýšlím nad půlmaratonem. Taky bych ráda zdolala “Spartan race” v blízké budoucnosti :-) Když jsem byla malá, chtěla jsem hrát závodně tenis, ale nakonec vyhrál zpěv :-) Jsem přesvědčena, že aktivní sportování a kvalitní umění se dá skloubit dohromady  :-)  Přece - "Žijeme jen jednou.” :-)
 
Vašich TOP 5 NUTREND produktů:
Proteinová tyčinka EVOQ
EXCELENT PROTEIN BAR
CARNITINE 3000 SHOT
Protein HYDRO WHEY
N1 SHOT

KAMILA NÝVLTOVÁ – profesní životopis
 
Kamila Nývltová (*28. června 1989), zpěvačka s nezaměnitelným hlasem nyní působí jako sólistka Hudebního divadla Karlín, Divadla Broadway a Divadla Hybernia v Praze.
 
Kamila vystudovala Ježkovu hudební konzervatoř v Praze – obor muzikálové herectví a zpěv. Svou profesionální kariéru odstartovala v soutěži X-Factor v roce 2009.
  
Zahrála si HLAVNÍ role v muzikálech Aida (role núbijské princezny Aidy),  Kleopatra (role Kleopatry), Dracula (role Adriany/Sandry, Lorraine), Angelika (role Angeliky) a v pohádkové hudební komedii Sněhurka a sedm závodníků (role Sněhurky). Dále ztvárnila vedlejší role v muzikálu Quasimodo, Kat Mydlář a Mata Hari. Též účinkovala v multižánrovém představení Lidoskop.
 
A od srpna 2018 začíná zkoušet roli “Dory” do připravované pohádkové show Tři oříšky pro Popelku, která se bude hrát od října 2018 v Kongresovém centru v Praze.
 
Kamila má na svém kontě tři sólová CD ("Kamila Nývltová", "Vánoční dárek" a "Moje lásky") a 5 videoklipů („Son Of A Preacher Man", „Něco jsi slíbil“, „Je to hřích“,  "Jsem to já" a "Příběh"). 
 
V listopadu 2016 vydala Kamila svoji třetí desku "Moje lásky". Jedná se o album duetů s předními osobnostmi české hudební scény jakými jsou Josef Vojtek, Michal David, Leona Machálková, Marian Vojtko, Olga Lounová, Vilém Čok nebo Michaela Gemrotová.
 
Kamila spolupracuje a vystupuje s řadou svých pěveckých kolegů - Marianem Vojtkem, Danielem Hůlkou, Václavem Noidem Bártou, Josefem Vojtkem, Josefem Vágnerem nebo celosvětově uznávaným gospelovým zpěvákem Mano Ezohem.
 
31. října 2017 Kamila pokřtila svůj první exkluzivní Kalendář Kamila Nývltová 2018 s fashion fotografiemi z Egypta.
 
Aktuálně připravuje se skladatelem a zpěvákem Josefem Vojtkem nové album, které by mělo vyjít na jaře 2019.
V přípravách je také nový projekt – K.A.M.I.L.A. 2019 – Kamila se vydává na svou sólovou dráhu zpěvačky. Detaily tohoto projektu budou postupně zveřejňovány v průběhu roku 2018.

Seznam produktů

EVOQ

EVOQ

od 44

38 bez DPH

N1 SHOT

N1 SHOT

od 35

31 bez DPH

HYDRO WHEY

HYDRO WHEY

od 738

642 bez DPH