Právě teď doprava do PPL boxů za 45 Kč

Area Sales Manager

Jste obchodníkem tělem i duší, nové výzvy a příležitosti jsou Vaším hnacím motorem nikoliv překážkou? Pokud je obchod pro Vás vášní, umíte efektivně vést svůj tým a dokážete společně dosáhnout stanoveného cíle – hledáme právě Vás! Budujte s námi LOVEbrand NUTRENDU!

NUTREND D.S., a.s. je moderní potravinářská společnost a patříme mezi špičku ve světě sportovní výživy a doplňků stravy pro aktivní životní styl. V loňském roce jsme oslavili 30 let v tomto oboru, což svědčí o naší stabilitě a neustálém rozvoji. Vlastníme nejmodernější technologie a šířkou portfolia i jeho zaměřením nemáme na trhu konkurenci.

Čemu se budete věnovat?

Jak si Vás představujeme?

Na co se můžete těšit?

Ujistěte se sami a mrkněte, jak to u nás vypadá: Virtuální prohlídka. :) Pokud Vás práce u nás láká, pošlete svůj životopis! Těšíme se na Vás!

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete životopis společně s vyplněným souhlasem se zpracováním osobních údajů na emailovou adresu: nutrend@teamio.eu, do předmětu uveďte: Area Sales Manager. Případně jej osobně přineste na recepci společnosti NUTREND D.S., a.s. Chválkovice 604, (červená budova).

20.3.2024

Užijte si proteinové léto

Ochutnat
Užijte si proteinové léto

Objevte novou produktovou řadu

Objevit
Objevte novou produktovou řadu

Chutná a funguje

Objevit
Chutná a funguje

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Doprava ZDARMA při nákupu nad

Vyberte si dárek ke každému nákupu

Speciální akce každý měsíc

Používáme kvalitní a značkové suroviny

Rychlá expedice vaší objednávky

Nutriční poradenství pro vás

Copyright © 2024 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena