Sales Coordinator AJ+NJ / AJ+IT

Jste komunikativní typ s duchem obchodníka? Každodenní rutina s cizím jazykem Vám nečiní problémy? Angličtina je u nás základ, pokud ovládáte i jiný jazyk, jste pro nás ideální kandidát/ka! Do týmu rádi přivítáme, jak šikovného absolventa, tak profesionála/ku pro export.

NUTREND D.S., a.s. je moderní potravinářská společnost a patříme mezi špičku ve světě sportovní výživy a doplňků stravy pro aktivní životní styl. V loňském roce jsme oslavili 30 let v tomto oboru, což svědčí o naší stabilitě a neustálém rozvoji. Vlastníme nejmodernější technologie a šířkou portfolia i jeho zaměřením nemáme na trhu konkurenci.

Jak si můžete pozici představit?

Jaké požadavky máme?

Na co se můžte těšit?

Ujistěte se sami a mrkněte, jak to u nás vypadá: Virtuální prohlídka. :) Pokud Vás láká práce u nás, pošlete CV a velmi rádi se s Vámi potkáme třeba u kávy! Těšíme se!

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete životopis společně s vyplněným souhlasem se zpracováním osobních údajů na emailovou adresu: nutrend@teamio.eu, do předmětu uveďte: Sales Coordinator AJ+NJ / AJ+IT. Případně jej osobně přineste na recepci společnosti NUTREND D.S., a.s. Chválkovice 604, (červená budova).

25.1.2024

Tak trochu jiná bonboinéra

To chci
Tak trochu jiná bonboinéra

Křupavá a plná proteinu

Qwizz Protein Bar
Křupavá a plná proteinu

Probuďte svoji sílu

Zjistit více
Probuďte svoji sílu

Odebírejte náš newsletter

a získejte přehled o aktuálních akcích a novinkách.

Doprava ZDARMA při nákupu nad

Vyberte si dárek ke každému nákupu

Speciální akce každý měsíc

Používáme kvalitní a značkové suroviny

Rychlá expedice vaší objednávky

Nutriční poradenství pro vás

Copyright © 2024 NUTREND D. S., a.s. Všechna práva vyhrazena