Karlos "Terminátor" Vémola šampionem! | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Karlos "Terminátor" Vémola šampionem!

Karlos  Terminátor  Vémola šampionem!

Datum: 8.12.2017

7. 12. 2017. Datum, které se zapíše do dějin MMA! A NUTREND byl jako jeden z hlavních partnerů u toho!

Karlos se po zranění do tréninku vrátil jako hladový žralok, nabuzený a žíznivý po vítězství!
 
Více než sedm a půl tisíce fanoušků zaplnilo pražskou O2 Arénu, aby mohly shlédnout zápas, o kterém se bude ještě dlouho mluvit. Atmosféra před zápasem byla díky takovému počtu fanoušků neuvěřitelná. Odpovídaly tomu i předchozí zápasy a večer postupně gradoval až do úplného finále. Do finále, ve kterém se utkal dlouholetý člen NUTREND Teamu Karlos Vémola s Petrem Ondrušem. V tu chvíli už tisíce lidí skandovaly Karlosovo jméno. Zápas dopadl přesně tak, jak Karlos slíbil, a to ukončením Pína hned v prvním kole.
 
Nechyběl ani náš stánek s oblíbenými High Protein Chips nebo novými Deluxe proteinovými tyčinkami. Od krásných NUTREND hostesek jste mohli dostat vzorečky oblíbeného preworkoutu N1, na jehož vývoji jsme pracovali společně s Karlosem, nebo úplné novinky Hydro Whey.
 
Každopádně "Terminátor" je zpět ve hře a dle jeho slov se v jeho následujících zápasech můžeme těšit na velká zahraniční jména. Toto je zároveň i začátek velkého projektu, který pro jeho fanoušky, fanoušky MMA a Nutrendu chystáme a příznivci bojových sportů se mají opravdu na co těšit!
 
Gratulujeme k obrovskému úspěchu

Seznam produktů

N1

N1

od 27

23 bez DPH

DELUXE

DELUXE

od 43

38 bez DPH

HYDRO WHEY

HYDRO WHEY

od 774

673 bez DPH