Karlos Vemola | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Karlos Vemola

Karlos Vemola

Datum: 19.2.2015

Karlos (narozen 1.července, 1985) patří k nejlepším českým a dovolíme si říct i evropským bojovníkům MMA. Dále je to bývalý kulturista a zápasník řecko-římského stylu! V současné době je šampion UCMMA ve střední váze (-84kg), šampion GCF (-84kg) a také MMAA (-84kg). Zároveň byl Karlos prvním českým bojovníkem, který bojoval v nejprestižnější asociaci MMA zápasů na světě UFC. Pevně věříme, že se mu opět podaří do této asociace brzy vrátit!

Nejlepší výsledky:
  • UCMMA championship titul (váh.kategorie -84kg,  -93kg)
  • CFC Championship titul
  • GCF Championship titul
  • Czech MMA Association
Začátky a první úspěchy
Začal jsem se zápasem, kde jsem vybojoval v juniorských letech 6x mistrovských titulů v ČR. Potom jsem se přes kulturistiku, kde jsem získal především větší sílu, dostal k MMA zápasům. Pracoval jsem v Londýně jako vyhazovač v jednom klubu a zrovna jeden večer tam slavili nejlepší MMA fighteři. Strhla se tam potyčka a já jsem jednoho z nich vyhodil z klubu. Potom za mou přišel jejich manažer a nabídl mi spolupráci.

Jakou máte zkušenost se společností Nutrend a jejími produkty?
V minulosti jsem od Nutrendu používal Carnitin drinky, především v období, kdy jsem potřeboval zhubnout. V současné době je mým velkým favoritem pre-workout N1.

Nejsilnější sportovní zážitek:
Všechny zápasy v UFC - v největší asociaci utlimátních zápasů na světě!

Jak vypadá Vaše příprava?
Jako MMA bojovník se věnuji všemu, čeho se MMA zápasy týkají - boj v postoji (box, thaibox), zápas na zemi, jiu-jitsu, posilovna, kruhové tréninky, běh. Příprava se pak mění podle doby před zápasem. Např. měsíc do zápasu se jede více sparringů a čím více se zápas blíží, tak se dolaďuje technika a samozřejmě se začíná s úpravou stravy kvůli shazování váhy!

Čeho byste chtěl v kariéře dosáhnout?
Vrátit se opět do UFC a tam vydržet co nejdéle a nejlépe bojovat.

Proč se věnujete právě kategorii bojové sporty MMA? Čím Vás fascinuje?
MMA se mi líbí kvůli té komplexnosti. Taky jde v současné době o nejrychleji se rozvíjející sport ve světě. Když jsem byl v UFC, tak to bylo něco neuvěřitelného - zájem médií i lidí na ulici, kteří vás poznávali a zdravili.

Jak vypadá Váš jídelníček?
Samozřejmě se hlídám, ale vpodstatě si můžu dát cokoliv. Jakmile se ale dozvím termín zápasu, tak držím striktně dietu, která je pro tělo v plné zátěži nejlepší. Samozřejmě k tomu potřebuji ty správné suplementy od firmy NUTREND.

TOP 5 NUTREND produktů:
1. N1
2. AFTER TRAINING PROTEIN
3. T.R.T.
4. PROTEIN PANCAKE
5. FLEXIT GOLD DRINK

 
 
 
 
 

Seznam produktů