Karlos Vemola vyhrál další titul v UCMMA! | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Karlos Vemola vyhrál další titul v UCMMA!

Karlos Vemola vyhrál další titul v UCMMA!

Datum: 4.5. 2015

Člen NUTREND Teamu Karlos "Terminátor" Vemola nastoupil po roční pauze zaviněné zraněním k dalšímu zápasu v MMA. Na akci UCMMA 43 v Londýně byl ve hře titul ve váhové kategorii -93kg. Karlos je již držitelem titulu v této asociaci ve váze -84kg.

Jeho soupeřem byl bývalý tréninkový kolega z týmu London Shootfighters Carl Kinslow, který je známý svým ostrým startem do utkání a předeším tvrdými údery v postoji. Karlos je naopak velmi dobrý v boji na zemi. Přesně tohle se potvrdilo na začátku zápasu, Kinslow vystartoval po Karlosovi tvrdými boxerskými údery, které Karlos kontroval zadním hákem a ihned po úderu chytnul soupeře a položil na zem. Tam Karlos potvrdil svoji sílu a dominanci, kdy soupeře podržel na zemi a připravil si ho na finální techniku škrcení! Celý zápas trval pouze 1:16min a Karlos předvedl další VEMOLICI! Velká gratulace od NUTRENDU a držíme pěsti do dalšího zápasu už 16. května v Pardubicích!!!
 
 Karlosův předzápasový den:

"Den před zápasem probíhá vážení obou soupeřů, kdy se musejí vejít do limitu -93kg. Karlos závodí i ve váze -84kg, takže vyšší váhovka není problém. Ihned po vážení je důležité doplnit tělo o sacharidy, ale také o správné suplementy - viz foto (jídlo po vážení). V den zápasu po snídani se jdu projít se psem, ale v hlavě mám už pouze klec a soupeře. Po lehkém obědě si obvykle ještě lehnu. K večeru odjíždíme do Arény, kde se po všech akreditacích začínám plně soustředit na zápas. Proběhne rozcvičení na lapách, ale i na žíněnce na zemi. Potom už čekám na ten okamžik, kdy začne hrát moje hudba na nástup a nevnímám vůbec svět kolem sebe......

Fotogalerie