Karolína Liberdová | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Karolína Liberdová

Karolína Liberdová

Datum: 2.2. 2018

 
Můžete se fanouškům představit?
Mé jméno je Karolína Liberdová, je mi 30 let a pocházím z města Třinec. Jako dítě jsem byla velice hyperaktivní a asi od svých 7 do 19 let jsem závodně tancovala, věnovala se aerobicu, a ještě k tomu do 16 let atletice. V 19 letech jsem prodělala první operaci kolene a bylo mi doporučeno s tancem skončit a naopak vyzkoušet trampolíny (Jumping), které naopak kloubům ulevují. Vůbec jsem nevěděla do čeho jdu. Má první seznamovací hodina tedy proběhla v roce 2006 v Třinci a byla to moje noční můra. Ženy o 20 let starší hodinu zvládaly s přehledem a já jsem se neskutečně trápila. Ale i přesto to byl naprosto jiný pohyb v doprovodu skvělé hudby a cítila jsem, že je to adekvátní náhrada za můj milovaný tanec. Jumping mě naprosto pohltil a já jsem doslova běžela na každou hodinu, někdy jsem absolvovala i dvě po sobě. Hned na to jsem se stala lektorkou a všechno to začalo. Později jsem se přestěhovala do Ostravy, kde jsem otevřela úplně první Jumping hodiny v Aerobic studiu v Ostravě. Pak následoval můj splněný sen 1. Jumping Párty v ostravském klubu Fabric. Tuto párty pořádám pravidelně 2x ročně a účastní se ji kolem 100 lidí. Letní párty pořádám za obchodním centrem FORUM NOVÁ KAROLINA (nebo na jeho střeše) a zimní je vždy v klubu Fabric. V roce 2016 jsem zorganizovala svou první Jumping dovolenou v Chorvatsku na ostrově Pag, kterou pořádám pravidelně v červnu a září.

Jakou máte zkušenost se společností NUTREND a jejími produkty?

S NUTREND produkty jsem se vždy setkávala ve fitness centrech a samozřejmě jsem si okamžitě oblíbila vaše spalovače a Carnitine drink. Absolutně jsem ale netušila, že je to česká značka a už vůbec ne, že má sídlo a vlastní výrobu v Olomouci. Když jsem k vám poprvé zavítala, byla jsem doslova ohromená obrovskou červenou budovou. Od této chvíle na mě značka NUTREND začala působit úplně jinak.
 
Jakému sportu se věnujete nejraději a jak často?
Asi je tedy zřejmé že Jumpingu, ale taky se celou zimu vždy těším, až se oteplí, vykoukne sluníčko, všechno rozkvete a já si budu moci každé ráno zaběhat. Pustím si pozitivní hudbu a běžím kolem řeky, kde všechno voní, a já si sním a motivuji se. Pak přijdu domů a mám neskutečnou chuť to všechno HNED uskutečnit. A pak si ráda zajdu do fitka zamakat s trenérkou na partiích, které u Jumpingu nezapojím. Vše musí být v rovnováze.
 
Jak Vám ve Vašem sportu pomáhají NUTREND produkty?
Mé blízké okolí o mě ví, že je moje oblíbená kombinace půl lahvičky spalovače Carnitine shot 3000 a k tomu Carnitine drink s kofeinem. Tuhle kombinaci zbožňuji natolik, že pokud mám odskákat hodinu bez ní, jsem doslova naštvaná. Dodá mi to sílu, hodina mě strašně baví a hlavně se potím, což je důkaz, že to funguje.
 
Máte nějaké cíle, kam se ve svém sportu posunout? 
Mám opravdu spoustu nápadů, které si pečlivě střežím v hlavě. Zrovna teď začínáme s manažerkou Jatomi Fitness v Ostravě plánovat obrovskou akci, o které jsem snila a vždy to byl pro mne nedosažitelný cíl. Ale kdo se bojí nesmí do lesa. Je potřeba věřit, dívat se na vše pozitivně a s lehkostí, a pokud se něco nepovede, nejsme ztracení, protože jsme získali cenné zkušenosti, které nás posunou dál. Pro mne je velice důležité mít neustále cíle stanoveny. Nedokážu stát na místě. Potřebuji, aby měl můj život každý den smysl a aby mě bavil.
 
Máte i svou vlastní kolekci sportovního oblečení. Kde čerpáte inspiraci?
Samozřejmě mne ovlivňuje dnešní móda a internet obecně, ale vždy do toho dám kus sebe. Materiály, barvy a střihy…To jsem já. Potřebuji se v tom cítit dobře. Nenavrhla a neušila bych nic, co by se mi nelíbilo jak materiálem, tak střihem. Mám ráda jednoduché, lehce ležérní ale zároveň sexy střihy a přesně takové modely se snažím navrhovat. Mým oblíbeným prvkem jsou odhalená ženská záda, kde pak může vyniknout zajímavý střih podprsenky. Mám výhodu v tom, že umím šít. Většinou mě nějaký model napadne třeba v supermarketu a já to musím jet okamžitě ušít. Když si vzpomenu na svou první ušitou podprsenku, tak se musím smát. To je důkazem, že mé nároky na vzhled a pohodlí neustále rostou.
 
TOP 5 NUTREND produktů? :)
 

Seznam produktů