Kevin Nellen a jeho cesta na první závody | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Kevin Nellen a jeho cesta na první závody

Kevin Nellen a jeho cesta na první závody

Datum: 23.8. 2018

Za dva týdny mě čeká první soutěž ve federaci WBFF. Za poslední roky jsem chtěl soutěžit několikrát, ale kvůli Crohnově chorobě jsem se nedokázal s dostat pod 8% tělesného tuku, aniž by mi následně nebylo zle.

Letos jsem ale našel způsob.. díky polévkám, smoothie (nemohl jsem jíst zeleninu ani ovoce, vždy jsem pak trpěl záněty) a skoro nulové konzumaci masa.
 
Abych doplnil potřebné bílkoviny, používám Hydro Whey, který mi naprosto vyhovuje. Vedle všeho toho ovoce a zeleniny každý den užívám Multivitamin a Multimineral Compressed Caps, tak tělu dodám potřebné mikroživiny.
 
Během kardia jsem si teď oblíbil nová CLA+Carnitine, mám tak víc síly na delší dobu a můžu do tréninku dát vše. Společně s taurinem, tyrosinem a argininem je to skvělá kombinace, díky které v týdnu zvládnu všech 12 tréninků a stihnu zregenerovat.
 
Díky nově nastavené stravě a novým suplementům mohu dosáhnout lepších výsledků než před pár lety. V tuto chvíli jsem s 99 kily na 5,9% tělesného tuku. Za 17 dní pak přijde čas si poprvé stoupnout na stage v Amsterdamu. Bude to mé osobní vítězství - po všech těch letech najít způsob a dosáhnout na soutěž. Můžu tak ukázat lidem, že všechno je možné, jen musíte najít svou cestu!
 
Zdraví, Kevin Nellen Nutrend Ambassador

Fotogalerie