Kolo pro život | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Kolo pro život

  Kolo pro život

  Datum: 21.8.2018

  Kolo pro život se od své premiéry v roce 2000 stalo největším a nejpopulárnějším amatérským seriálem bikerů v ČR. Od samého začátku byla hlavním cílem zábava pro lidi, kteří mají rádi horská kola a všechno s nimi spojené. Kolo pro život je víkendovou akcí pro všechny bez rozdílu věku a výkonnosti, včetně malých dětí a starších ročníků, a dokonce i pro ty, kdo se rozhodnou dělat cyklistům doprovod. Každý si u nás vybere svoji trasu nebo zábavu v rámci našlapaného doprovodného programu. Je největším amatérským závodem bikerů v ČR. Každý rok se zúčastní až 25 000 cyklistů.
   
  Akce KPŽ nejsou jen o cyklistice. Víkendové dny jsou plné doprovodného programu pro rodiče a děti, kde můžete posedět s kamarády. Na místě je postaveno cyklistické městečko, kde si každý najde to své.  Pro všechny je zde připraveno komfortní
  zázemí, které nejvíc ze všeho připomíná zabezpečení slavných profesionálních MTB závodů.
   
  Kromě samotného Kola pro život jsme partery i dalších partnerských akcí a sérií. Česká enduro série , Stopa pro život a unikátní závod, který je jedním z nejstarších městských závodů v Evropě, Pražské schody.
   
  Společnost NUTREND je partnerem téměř od samého začátku. Našim cílem bylo a je vzdělávat cyklisty tak, aby porozuměli, jak je důležitá suplementace během závodu. Navíc máme v rámci závodů i svůj team kolem Radima Kořínka, který pravidelně vozí umístění na „bedně“. Kromě partnerství nás každý závod najdete na stánku, kde nabízíme naše produkty s 20% slevou a také ochutnávku našich novinek. Budeme rádi, když se s vámi setkáme na některém ze závodů v rámci celé České republiky.

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist