Kolo pro život v Koutech nad Desnou | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Kolo pro život v Koutech nad Desnou

  Kolo pro život v Koutech nad Desnou

  Datum: 3.6.2014

  Tuto sobotu se seriál cyklistických maratonů, jehož je společnost NUTREND partnerem, přesunul do jedné z nejvzdálenějších lokalit České republiky - do Koutů nad Desnou.

  Prvních pět kilometrů po hlavní silnici se jelo tak rychle, že limitem rychlosti byla jen schopnost cyklistů vyvinout vyšší a ještě vyšší frekvenci. O to více pak bolel nájezd do nekonečného prvního kopce. Ten byl přerušen krátkou rovinatější pasáží, nicméně pro většinu závodníků znamenal nutnost šlapat nahoru více než hodinu. To je v našich poměrech dost neobvyklé. Prostřední pasáž byla standardní maratonská, lahůdka čekala na zmožené závodníky v závěru.

  Náročná trať udělala i ve špičce startovního pole paseku. Takřka hned po nájezdu do hory se oddělila čtveřice „starých známých“ Boudný, Ulman (oba Česká spořitelna Specialized), Hudeček (Symbio+ Cannondale) a Strož (Ivar CS - Author Team). Tato skupinka ale vydržela pohromadě jen v první části výjezdu na Dlouhé stráně. V jeho druhé části odskočil Jirka Hudeček a ostatním se pravidelným tempem vzdaloval. Na prvním bufetu měl náskok už skoro dvě minuty a bylo rozhodnuto. V posledním asfaltovém výjezdu pak dvojice ze Spořitelny odpárala Honzu Strože a jela si pro zbylá dvě místa na stupních vítězů. V absolutním hodnocení ženské kategorie si pro zlato dojela Anna Šmídová (Nilfisk Alto pro cycling team) před týmovou kolegyní Monikou Hruškovou, třetí místo pak obsadila Lenka Cibulková (Lawi Sport Team). Na kratší, 31 km dlouhé trati, zvítězil mezi muži sedmnáctiletý Robert Navařík (Nava Sport Velké Losiny), mezi ženami teprve patnáctiletá Daniela Trčková (ČS Bike team).

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist