Kulhavý léčí zraněné koleno produkty od NUTRENDU | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Kulhavý léčí zraněné koleno produkty od NUTRENDU

Kulhavý léčí zraněné koleno produkty od NUTRENDU

Datum: 19.2. 2014

Ještě minimálně 14 dnů potrvá, než olympijský vítěz a člen NUTREND Teamu Jaroslav Kulhavý, který se zotavuje po zlomenině kolenní čéšky, bude schopen první tréninkové zátěže.

Jára denně podstupuje upravený tréninkový model, který má pomoci udržet zdravé části těla v odpovídající kondici. Kromě posilovacích cviků na horní část těla Jarda také udržuje nepostiženou nohu v pohybu na trenažeru a pro vytrvalostní zátěž používá handbike. Pro urychlení rehabilitace špatně se hojícího zranění používá Jarda švýcarský elektrostimulátor Compex a nedílnou součástí léčby jsou také osvědčené tablety Flexit Gelacoll od společnosti Nutrend.

„Samozřejmě se snažím každý den alespoň hodinu cvičit a trochu zatížit zdravou nohu. Také jezdím na handbiku, což je super, že se dostanu ven. Každopádně i tak je pauza hodně nepříjemná. Dva měsíce kvalitního tréninku jsou pryč a já budu muset začít od nuly, dostat se opět na závodní váhu a hlavně vyrovnat všechny disbalance, což bude trvat pár měsíců. I tak věřím, ze bych měl být nachystaný na MS v Maratonu“ prozradil Jarda.