Kulhavý má svůj tým nadějí | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Kulhavý má svůj tým nadějí

Kulhavý má svůj tým nadějí

Datum: 14.4. 2014

V letošním roce bude mládežnický cyklistický peloton v České republice rozšířen o nový tým. Vznikl v Ústí nad Orlicí pod patronací vítěze olympijského cross country z Londýna 2012 Jaroslava Kulhavého, který je členem NUTREND Teamu.

Ponese název Jaroslav Kulhavy Cycling Team a je zaměřen na výchovu a podporu mladých talentů. „Začínáme s menším počtem závodníků, protože naším cílem je postupně vybudovat kvalitní zázemí a program pro mladé talentované jezdce s výhledem na reprezentaci České republiky,“ řekl Jaroslav Kulhavý. Týmové barvy budou hájit kadeti Martin Bartoš, Filip Stehno (oba roč. 1999) a junior Dominik Starý (roč. 1997).

„Týmu nepropůjčuji jenom své jméno, ale chtěl bych se aktivně podílet na jeho chodu a hlavně do něj vnést zkušenosti, které jsem získal. Chceme pomoci mladým a nasměrovat je správným směrem k vrcholové cyklistice,“ poodhalil plány Jaroslav Kulhavý. „Pro kluky je veliká čest, když mohou být v týmu olympijského vítěze. Děti z ostatních oddílů zase budou mít velkou motivaci, aby se do tohoto týmu dostali. Pokud někdo bude mít dobré výsledky, dáme mu šanci,“ uvedl vedoucí týmu Jan Hlásecký.

Kulhavý má svůj tým nadějí