Kulhavý se chystá na Kypr | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Kulhavý se chystá na Kypr

Kulhavý se chystá na Kypr

Datum: 24.2. 2015

Na kyperském Sunshine Cupu nebude chybět člen NUTREND Teamu Jaroslav Kulhavý ani jezdci týmu Nutrend Specialized Racing!

Už tradičně se světová biková sezóna zahajuje na Kypru, oblíbeným Sunshine Cupem. Ten letošní přivítá na startu slavná jména světové cyklistiky a chybět nebudou ani naši reprezentanti, tentokrát ve velmi silné sestavě. Olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý společně s trenérem Viktorem Zapletalem jezdí na Kypr už řadu let a kyperské závody a soustředění také byly součástí všech sezón, ve kterých Jára dosáhnul na své největší úspěchy, kterými jsou titul Mistra světa XCO a XCM, vítěz Světového poháru, olympijské zlato a titul Mistra Evropy. Touto sbírkou se nemůže pochlubit žádný jiný cyklista na světě.

V letošním roce se k Járovi přidává i početná výprava českých reprezentantů včetně mladých závodníků týmu Nutrend Specialized Racing – Barbory Průdkové (U23) a juniorů Adély Šafářové a Matěje Průdka.

„Jsem rád, že mohu konstatovat, že naše letošní příprava se zatím obešla bez zranění a nemocí. Aktivně se snažíme nemocem předcházet, celý tým Nutrend Specialized Racing a také členové mé tréninkové skupiny užívají preventivně vitamíny a doplňky na posílení imunitního systému od našeho partnera, firmy Nutrend. Konkrétně užíváme přípravek Imunooxi, vitamín C a komlex vitamínů Antioxidant. Velmi se nám to osvědčilo. Kyperský cyklistický svaz a olympijský výbor jsou dlouholetými partnery klubu Nutrend Specialized Racing a členů mé tréninkové skupiny a soustředění zde patří k našim nejoblíbenějším a také nejhodnotnějším. Proto se sem každý rok vracíme na poměrně dlouhou dobu. Zdejší krajina je doslova cyklistickým rájem, což asi potvrdí každý, kdo tady někdy na kole jezdil. Naleznete zde rovinu, zvlněný terén i vysoké kopce v nevšední, nádherné krajině a teplém počasí,“ doplňuje Viktor Zapletal

Ilustrační foto