Kuriózní úraz Martina Kolomého | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Kuriózní úraz Martina Kolomého

  Kuriózní úraz Martina Kolomého

  Datum: 13.1.2015

  Kategorie kamionů má za sebou historicky první maratónskou etapu. Posádce Martina Kolomého se nevydařila úplně podle představ, i tak si ale TATRA Buggyra Racing tým, sponzorovaný společností NUTREND, v průběžném pořadí polepšil již na osmou příčku. Kolomého to však stálo jazyk!

  „Dnes byly opět duny, ale tentokrát myslím, že jsme se s nimi poprali lépe než včera. Malé zdržení jsme měli akorát na jedné z nich, na kterou jsme se vyhoupli, že se rozhlédneme, abychom viděli, kam dál jet. Bohužel se ukázalo, že to nebyla duna, ale pískem zasypaná skála. To byla taková rána, že jsem si prokousnul jazyk a prasklo nám i čelní sklo. Trochu jsme tam pak uvízli a museli jsme hrabat, ale nakonec nám ta etapa docela vyšla,“ uvedl po příjezdu do bivaku Martin Kolomý, který po osmé etapě ztrácí na sedmého Van Vlieta necelé čtyři minuty a náskok šestého Staceyho se rovněž zmenšil na necelou hodinu.
   
  Zajímavostí bivaku v Iquique je sjezd z pouštní hory ve výšce přes tisíc metrů nad mořem, kde jezdci padají kilometr dolů a etapa končí přímo u bivaku v úrovni moře. Enormně náročný sjezd je oblíbeným místem nejen mezi posádkami ale i diváky, kterým se zde naskýtá nevšední podívaná. „Ten sjezd byl famózní, hlavně pro celý tým, který tak měl vlastně poprvé možnost vidět kluky v akci, jelikož se končilo přímo v bivaku a měli jsme nádherný výhled na celý sjezd. Jen to čekání, než se Martin vyhoupne na horizontu, bylo úmorné, ale nakonec to kluci zvládli perfektně a byl z toho další posun dopředu,“ uvedl manažer týmu TATRA Buggyra Racing Jan Kalivoda.

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist