Luka Pašič | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Luka Pašič

Luka Pašič

Datum: 14.6.2018

 
Fotograf, soutěžící v reality show SURVIVOR, vítěz národního šampionátu ve wakeboardingu, vítěz národního šampionátu ve fitness kategorii physique, trenér, IFBB rozhodčí.
 
SPORT:
 Můj příběh začíná u mého bratra a našeho společného zapálení pro veškeré sportovní aktivity a touhou po tom, dostat se na soutěž. Byli jsme rivalové a vždy jsme se snažili porazit jeden druhého. Když jsme byli malí, začínali jsme s různými sportovními aktivitami. První opravdová soutěž ale přišla ve wakeboardingu, kde jsme oba uspěli a získali slovinský a chorvatský titul mezinárodního šampiona. Jeden rok jsem získal zlato a bratr byl druhý, další rok to bylo přesně obráceně – on byl první a já druhý. Pak jsme začali s K1 KICKBOXem, tam se můj bratr opět stal šampionem, a o rok později jsem byl úspěšnější já. Nakonec jsme ale skončili u soutěžení ve fitness kategorii IFBB Physique. Tam jsme opět uspěli a získali titul národního šampiona. Tradičně jsme oba získali rok po sobě první a druhé místo.
 
TEAM:
Protože jsme s bratrem dvojčata, vytvořili jsme projekt TWIN CHALLENGE, a měli tak skvělou příležitost experimentovat a zjišťovat odpovědi na otázky typu, která dieta je lepší, který trénink funguje lépe a podobně.
Například jsme v přípravě na soutěž v Physique fitness a bodybuildingu zjišťovali, zda je lepší ketogenní dieta nebo sacharidové vlny. Dokumentovali jsme, jak jsme se v průběhu cítili a každé dva týdny zaznamenávali změny a progress.

TWIN CHALLENGE se stala úspěšným a zajímavým základem pro nové projekty. Během dalších let jsme připravili na soutěže v physique a bikini fitness kategoriích více než 20 úspěšných závodníků.

Miluji fitness a bodybuilding, tento životní styl, sport, soutěže a vše kolem toho. Lidé v tomto odvětví vědí, co je to oddanost, vytrvalost, obětavost a touha po výsledku. To, že do toho dávají vše, je činí výjimečnými. Kromě toho, že jsem se stal závodníkem a trenérem, jsem take složil zkoušku, a stal se rozhodčím, abych tak pomohl rozšíření tohoto sportu v naší zemi.

FOTOGRAFOVÁNÍ:
Během let spolupráce s naším týmem jsem se vždy snažil o jeho co nejlepší reprezentaci, tak jsem vždy pořizoval fotky a videa pomocí svého telefonu. Až jsem jednoho dne dostal od své přítelkyně první fotoaparát DSLR Canon 1000d. Tak začala má cesta fotografa. Dostal jsem pár tipů od přátel, kteří byli už zkušenými fotografy. Pomohli mi s prvními krůčky a porozuměním procesu, jak vlastně fotografie vzniká. Nicméně během posledních tří let každý den procházím internet, knihy, videa a tipy, nové informace a dokonce i lekce fotografování, abych zlepšil své znalosti a zkušenosti ohledně tvorby fotografií a videí.

Pro mě je fotografie moment v čase, který nemůže trvat déle. Takový, který vám dává příjemný pocit po celá léta a ukazuje cestu, kterou jste již ušli a někdy vám dá i vnější pohled na to, na čem vám opravdu záleží, co máte zlepšit, za co máte být vděční a na co nechcete zapomenout ať už jsou to krásné nebo těžké chvíle.

REALITY SHOW SURVIVOR:
Měl jsem možnost soutěžit v úplně první slovinské reality show SURVIVOR. 2 měsíce jsem strávil na Filipínách a bylo to to nejšílenější dobrodružství a zároveň nejtěžší soutěž. Pouze s jedním párem kalhot, košilí, nožem, mačetou a 2 lžícemi rýže ráno a odpoledne a dalšími lidmi na ostrově pouze pod širým nebem. Kamkoliv jste si lehli nebo sedli, něco po vás lezlo nebo usilovalo o to, se do vás zakousnout. Byly dva týmy a každý na jiném ostrově. Museli jsme si postavit tábor, rozdělat ohěň, obstarat jídlo, atd. Pamatuji si úplně první den, kdy jsme se snažili rozdělat oheň čtyři hodiny a následně jej udržet po celé tři dny. Každé tři hodiny jsme s kamarádem vstávali a museli nasekat bambus a dřevo, abychom mohli přiložit. Mačeta nebyla vůbec ostrá, a tak jsem měl po celých rukou krvácející puchýře. Každodenní soutěže mezi týmy byly neuvěřitelné. Pokaždé se konaly na jiném nádherném místě – džungle, ostrovy,.. Já jsem zůstal v soutěži od začátku do konce. V druhé části i jako rozhodčí. Přišel jsem tam se 75 kg a zhubl na 62 kg. Tropické infekce, soutěže, hlad, taktizování, psychologické hry.. To bylo opravdu dobrodružství, do kterého bych šel bez váhání znovu.

Proč jsi začal používat produkty NUTREND?
Asi před 10 lety jsem během studií pracoval v obchodě s doplňky stravy a značka NUTREND byla součástí sortimentu. Každý den jsem si vychutnával tyčinky Excelent. Byly výborné a byly vlastně prvním produktem, který jsem před lety vyzkoušel. Od té doby jsem značku NUTREND znal. Nyní s vědomím, že tato společnost slaví 25. výročí této značce věřím a stejně tak kvalitě jejích produktů.

Jak ti produkty NUTREND pomáhají při tvém sportu?
Pomáhají mi při sportu i v každodenním životě. Spousta lidí si myslí, že tyto produkty jsou určené pouze lidem, kteří cvičí, ale každý potřebuje pořádnou a opravdu kvalitní výživu, kterou je těžké v těchto dnech na trhu se suplementy najít – ať už jsou to proteiny, minerály, vitamíny nebo dobroty jako proteinové tyčinky a kasein pro zpestření vašeho dne!

Který z NUTREND produktů je tvůj nejoblíbenější a který používáš nejčastěji?
Můj výběr je jasný! EVOQ proteinová tyčinka ve všech příchutích. Nejčastěji také používám Deluxe 100% Whey protein s příchutí čokoládové brownies! Jednu dávku ráno a druhou po tréninku. Ta příchuť je prostě skvělá!

Jaké jsou tvé cíle?
Mé cíle jsou zlepšit své zkušenosti ve všech odvětvích, kterým se věnuji. Zažívat všechna ta dobrodružství a vytvářet příběh s NUTREND Family.
 
 
 

Seznam produktů

N1

N1

od 27

23 bez DPH