Mamed Khalidov | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Mamed Khalidov

  Mamed Khalidov

  Datum: 21.2.2014

  Mám rád řadu výrobků Endurodrive, ale také používám produkty, které podporují nárůst svalové hmoty a silový trénink. Vše záleží na tom, jaký druh tréninku právě dělám.

  VÍTĚZSTVÍ JE SKVĚLÁ ODMĚNA

  Disciplína: MMA (Mixed Martial Arts - smíšená bojová umění)
  Tým: MMA Arrachion Olsztyn
  Nejlepší výsledky: všechny zápasy, které vyhrál
  Web: http://khalidovmamed.pl/
  Facebook stránka: https://www.facebook.com/MMAmedKhalidov

  Začátky a první úspěchy: Během posledního roku jeho studia byl v roce 2004 v Olsztynu založen MMA Arrachion Olsztyn klub. Bojová umění Mameda vždy fascinovala a mnohé z nich i trénoval. Když se dozvěděl o MMA, rozhodl se vyzkoušet i tento sport. A již od prvního tréninku věděl, že přesně to chce v životě dělat!

  Zkušenosti s výrobky Nutrend: „Nutrend má velice dobré výrobky a můj organismus je výborně přijímá,“ říká Khalidov, který si nedovede představit sport na profesionální úrovni bez výživových doplňků. Při tolika tvrdých trénincích je nutné tělo podporovat, dodat mu energii a dobře je zregenerovat. „Mám rád řadu výrobků Endurodrive, ale také používám produkty, které podporují nárůst svalové hmoty a silový trénink. Vše záleží na tom, jaký druh tréninku právě dělám.“

  Vhodný jídelníček: Stačí jíst zdravě, dát tělu potřebnou energii a hodně pít.

  Příprava na závody: Trénuje dvakrát denně šestkrát do týdne. Každý trénink trvá asi dvě hodiny, ale záleží to i na jeho trenérovi a na tom, co právě dělají. „Každý můj trénink je velmi odlišný a svou roli v něm hraje také konkrétní období přípravy na boj. Dopoledne obvykle pracujeme na technice a odpoledne je to cvičení o síle.“ Mamed nemá nejoblíbenější boj, všechny souboje jsou pro něho důležité a každý mu přináší cenné zkušenosti. „MMA mi dává hodně spokojenosti a vítězství je skvělá odměna za veškerou námahu,“ dodává Khalidov.
   

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist