Mamed Khalidov | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Mamed Khalidov

Mamed Khalidov

Datum: 21.2. 2014

Mám rád řadu výrobků Endurodrive, ale také používám produkty, které podporují nárůst svalové hmoty a silový trénink. Vše záleží na tom, jaký druh tréninku právě dělám.

VÍTĚZSTVÍ JE SKVĚLÁ ODMĚNA

Disciplína: MMA (Mixed Martial Arts - smíšená bojová umění)
Tým: MMA Arrachion Olsztyn
Nejlepší výsledky: všechny zápasy, které vyhrál
Web: http://khalidovmamed.pl/
Facebook stránka: https://www.facebook.com/MMAmedKhalidov

Začátky a první úspěchy: Během posledního roku jeho studia byl v roce 2004 v Olsztynu založen MMA Arrachion Olsztyn klub. Bojová umění Mameda vždy fascinovala a mnohé z nich i trénoval. Když se dozvěděl o MMA, rozhodl se vyzkoušet i tento sport. A již od prvního tréninku věděl, že přesně to chce v životě dělat!

Zkušenosti s výrobky Nutrend: „Nutrend má velice dobré výrobky a můj organismus je výborně přijímá,“ říká Khalidov, který si nedovede představit sport na profesionální úrovni bez výživových doplňků. Při tolika tvrdých trénincích je nutné tělo podporovat, dodat mu energii a dobře je zregenerovat. „Mám rád řadu výrobků Endurodrive, ale také používám produkty, které podporují nárůst svalové hmoty a silový trénink. Vše záleží na tom, jaký druh tréninku právě dělám.“

Vhodný jídelníček: Stačí jíst zdravě, dát tělu potřebnou energii a hodně pít.

Příprava na závody: Trénuje dvakrát denně šestkrát do týdne. Každý trénink trvá asi dvě hodiny, ale záleží to i na jeho trenérovi a na tom, co právě dělají. „Každý můj trénink je velmi odlišný a svou roli v něm hraje také konkrétní období přípravy na boj. Dopoledne obvykle pracujeme na technice a odpoledne je to cvičení o síle.“ Mamed nemá nejoblíbenější boj, všechny souboje jsou pro něho důležité a každý mu přináší cenné zkušenosti. „MMA mi dává hodně spokojenosti a vítězství je skvělá odměna za veškerou námahu,“ dodává Khalidov.
 

Seznam produktů

ISODRINX

ISODRINX

249

217 bez DPH