Maria Pomerantseva | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Maria Pomerantseva

Maria Pomerantseva

Datum: 21.2. 2014

„Společnost NUTREND na českém trhu působí už radu let a vyrábí kvalitní a chuťově výborné produkty, které jsou pravidelně kontrolovány podle nejpřísnějších norem. S výrobky jsem velmi spokojená a neměnila bych.”

Disciplína: Bikini Fitness
Tým: Extreme Fitness Kroměříž
Nejlepší výsledky:
1. místo na AUSTRIA CUPu 2015 (juniorská i ženská kategorie)
2013 Absolutní mistryně Česka
1. místo Mistrovství Moravy a Slezska 2013
1. místo Austria Cup 2013
4. místo EVL´S Praha Pro 2013

Facebook stránka: https://www.facebook.com/maria.pomerantseva

Začátky a první úspěchy:
Maria Pomerantseva pochází z Ruska, ale už šest let žije v České republice. Ke sportu ji rodiče vedli od dětství – od malička tancovala, latinsko-americkým tancům se pak jedenáct let věnovala závodně. Po skončení taneční kariéry začala hledat jiný druh sportovní aktivity, který by ji dostal do formy. Po několika pokusech, které ale nepřinesly očekávané výsledky, se rozhodla vyhledat odborníka na výživu a na tvarování postavy a seznámila se svou současnou trenérkou Marií Mikšovou, s níž se pustila do cvičení.

Fitness začalo Mariu bavit a také už po měsíci tréninku a úpravě jídelníčku se dostavily první výsledky. Tvarovaná a zpevněná postava se pro ni stala velkou motivací, a když trenérka přišla s nápadem, že by Mariu připravila na závody, byla to pro ni velká výzva. I když ji nikdy nenapadlo, že by fitness zkusila závodně, moc dlouho se nerozmýšlela a s nabídkou souhlasila.
V současné době má už Maria za sebou velmi úspěšné absolvování několika soutěží. V loňském roce vyhrála závody v kategorii fitness bikini na Mistrovství Moravy a Slezska i na Mistrovství ČR. Také se zúčastnila několika zahraničních závodů, v Rakousku ve své kategorii opět zvítězila a následně obsadila skvělé čtvrté místo na soutěži EVL´s 2013.
Nyní se Maria intenzivně připravuje na jarní závody a věří, že letošní rok pro ni bude ještě úspěšnější než ten loňský.

Zkušenosti se společností NUTREND:
Pro Mariu je důležitá především kvalita a tradice produktů NUTREND: „Společnost NUTREND na českém trhu působí už radu let a vyrábí kvalitní a chuťově výborné produkty, které jsou pravidelně kontrolovány podle nejpřísnějších norem. S výrobky jsem velmi spokojená a neměnila bych.” Jejími oblíbenými jsou produkty k ochraně svalových vláken a tyčinky s nízkým obsahem tuku a sacharidů, zejména Low Carb Protein Bar Nugát a Pistácie. „Můj nejoblíbenější je ale jednoznačně Carniform Extreme Shot, který mi pomáhá k úbytku váhy, zažene chuť na sladké a dodá energii,”doplňuje Maria.

Příprava na závody: V první fázi přípravy cvičí s trenérkou Marií Mikšovou většinou 5x týdně silově a 2-3x cardio, ve druhé fázi pak dvoufázově 6x týdně plus 6x týdně cardio.
A jak vypadá Mariin celodenní závodní jídelníček? Ráno vločky a protein a také potřebná suplementace (Compress BCAA, Compress Whey Amino, Creatine Monohydrate Creapure, Glutamine 1000) a vitamíny. Na svačinu tyčinka Low Carb Protein Bar, když je ale Maria ve striktní dietě, dá si jen racio chlebíčky. Většinou obědvá kuřecí, krůtí nebo hovězí maso a rýži a přidává suplementaci, na odpolední svačinu si dá odtučněný tvaroh se skořicí a stevií a na večeři maso a zeleninu. Před spaním používá Compress Night Time Protein. Maria s nadsázkou tvrdí, že její největší motivací ke cvičení je asi jako pro většinu žen letní sezóna plavek. Trochu vážněji ale doplňuje, že velkou inspirací jsou pro ni videa špičkových závodnic a jejich výsledky a take její trenérka. Hlavní je ale Mariin celkový přístup: „Pro mě tento sport není jen koníček, ale životní styl. A motivaci k životu nepotřebuji, mám ji od narození!”
 


 
 

Fotogalerie

Seznam produktů