Marta Jandová | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Marta Jandová

Marta Jandová

Datum: 15.3.2019

Jak moc náročný je Váš pracovní program?
Není tak náročný, jak to občas vypadá. Vlastně se to snažím dělat tak, jako jiné pracující maminky. Všechnu práci si dám na dobu, kdy je malá ve školce. Mám tak 7 hodin čas udělat si, co potřebuji. Rozhovory, focení, rádio, tv… Samozřejmě když mám koncert, tak nejsem odpoledne a večer doma, ale to je doma zase manžel. Občas mám práce hodně, občas skoro vůbec. Je to tedy velice nepravidelné, a to mě baví.
  
Je pro Vás cvičení nutností kvůli Vašim profesním aktivitám?
Definitivně. Jsem poměrně hodně na cestách a sedím tak třeba několik hodin ve vlaku nebo v autě. Takže mě bolí záda a nebude to tím sezením. Je to tím, že nemám moc svalů. Proto se při cvičení soustředím hlavně na záda a břicho. Ale necvičím jen kvůli zdraví, chci také dobře vypadat. V televizi člověk působí úplně jinak. Větší a silnější. Stává se mi to hodně často, že mi lidé na ulici říkají, že jsem překvapivě tak malá a štíhlá. (smích)

Jak se liší Váš běžný den od dne kdy máte vystoupení? Oba jsou jistě velmi náročné, ale odlišné programem?
Záleží na tom, kde to vystoupení mám. Když je v Praze nebo někde poblíž, tak se mi mění pouze ten daný večer, jinak den probíhá stejně. Když musím odjet dál, musím zařídít, kdo se postará o Marušku a o pejsky, než se vrátí můj muž z práce. Je to tedy především časově náročné.
  
Věnujete se zdravé stravě a suplementaci, popřípadě které produkty používáte?
Většinou se snažíme jíst zdravě. Supermarkety se často předbíhají v tom, kdo bude mít nějaký produkt levnější, aby přilákal zákazníky. Ale ty levné věci nejsou bohužel ty nejkvalitnější. S manželem se snažíme nakupovat od českých farmářů, jak ovoce a zeleninu, tak maso a ryby. A zbytek dohnat vitamíny. Používáme vitamín C, rybí tuk a magnesium od Nutrendu. Jak už jsem se zmínila, věřím českým výrobcům.
  
Jaká je Vaše oblíbená forma regenerace a jak často se věnujete regeneraci?
Miluju masáže. Takový den ve spa je mým snem. Akorát s malou holčičkou to moc nejde dohromady. Za 5 let jejího života jsme ji nechali u kamarádů na víkend pouze 2x. Šílení rodiče (smích). Teď už ale sama občas přijde s nápadem, být někde u kamarádky na noc, takže se letos na takový rodičovský víkend s masážemi těším. Někde, kde se i dobře vaří, kde se dá jít na krásnou procházku a kde mě budou pořád masírovat (smích). V Praze mám ale svoji dobrou duši, ke které chodím na manikůru a kosmetiku. I tam si odpočinu. Také často jezdíme na víkend mimo Prahu. Je tam špatný internet a nemáme tam televizi, místo ní koukáme do krbu. Je tam klid a ticho a nádherně. Tam regeneruji snad nejlépe.
  
Jak si udržujete energii během Vašeho nabitého programu?
Mám dva malé pejsky a ráda s nimi chodím ven. Dcerka mě taky nenechá vydechnout. Teď, když opět cvičím, tak mám energie o hodně víc.

Který je Váš nejoblíbenější produkt od společnosti NUTREND?
Raw Bar kakao/lískový ořech, Magneslife a N1 shot (před koncertem je to super!)

Jaká zkušenost/událost Vám dala nejvíce do života?
Narození naší dcery. Sice mi to malinko změnilo tělo, ale naplnilo mě to neuvěřitelnou silou a energií.

Fotogalerie