Martin Mester | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Martin Mester

Martin Mester

Datum: 21.2. 2014

Nutrend má opravdu širokou škálu produktů, takže potřeba kompletní suplementace je zajištěna na maximální úrovni. „Mně osobně nejvíce pomáhají při celkové regeneraci, kterou při frekvenci tří tréninků denně opravdu potřebuji. A musím říct, že díky doplňkům jsem schopen cvičit skoro bez přestání na maximální úrovni,“ potvrzuje Martin Mester.

Hvězda Men's physique ze Španělska
Disciplína: IFBB Men´s Physique PRO
Tým: Nutrend Team
Facebook: www.facebook.com/MartinMesterOfficial

Nejlepší výsledky:
 • 1. místo - Muscle beach 2013
 • 1. místo - Muscle beach Master 35+
 • 3. místo - Arnold Classic USA 2013
 • 1. místo - Arnold Classic Europe 2013
 • 1. místo - Iron Man Naturally Open 2012
 • 1. místo - Iron Man Naturally Open Master 35
 • 1. místo - NPC West Coast Classic 2011
 • 7. místo - World championship in Kiev
 • 1. místo - NPC Southern California Championships Master 35
 • 3. místo -Europa show of champion in Orlando
 • 2. místo -Europa show of champion Master in Orlando
Začátky a první úspěchy
Sportuje od malička, ale převážně se věnoval posilování, protože chtěl vždycky mít svalnatou postavu a sportovní vzhled. Zásadní přelom nastal v roce 2012, když odjel na focení do L.A. Tam se seznámil s Chrisem Cormierem, který ho přihlásil na závody Men's physique. Vyhrál a od té doby začal závodit v této kategorii, která je Martinovi velmi blízká a moc se mu líbí.

Zkušenosti se společností Nutrend
Martin říká, že produkty jsou neuvěřitelně chutné a po kratičké době vidíte i cítíte změnu k lepšímu. Nutrend má opravdu širokou škálu produktů, takže potřeba kompletní suplementace je zajištěna na maximální úrovni. „Mně osobně nejvíce pomáhají při celkové regeneraci, kterou při frekvenci tří tréninků denně opravdu potřebuji. A musím říct, že díky doplňkům jsem schopen cvičit skoro bez přestání na maximální úrovni,“ potvrzuje Martin Mester. Jednotlivé doplňky mu dávají to, co potřebuje. Má velmi rád spalovač tuků Compress Fever a proteiny 100% Whey Protein. „Ať mají jakoukoliv příchuť, je to opravdu lahoda,“ říká. „A v neposlední řadě, když nemám zrovna před závody, si velice pochutnám na proteinových tyčinkách, které mají jedinou, nevýhodu´ - jakmile je ochutnáte, je těžké přestat.“

Příprava na závody
Vše záleží na formě, kterou má. Běžně cvičí 3x denně. Ráno kardio na lačno 30-60 minut, později trénink a večer další kardio. Je to docela velká frekvence, ale s produkty Nutrend je regenerace opravdu skvělá, takže Martin vše zvládá v pohodě a trénuje 6x týdně. „Každý trénink mě moc baví,“ dodává sportovec. „Naplňuje mě to a těší, pokaždé je to výzva, která člověka posune kousek blíž k jeho snu a dosažení cíle. Když vím, že ve mě věří spousta lidí, kteří mi fandí a drží mi palce, nechci nikoho zklamat. Proto se vždy snažím, vydat ze sebe při každém tréninku vše a nic nenechat náhodě. Možná to bude znít zvláštně, ale já opravdu čím víc dřu a lije ze mě proudem pot, tím lépe se cítím a užívám si to.“ Nikdy nezapomene na své první závody, kam ho přihlásil Chris Cormier, když trénoval v Gold gymu. Byl to West Coast Classic, který vyhrál. Za další nádherný závod považuje Arnold Classic Evropa. „Byli tam moji rodiče a brácha, takže ta výhra pro mě byla vážně jedinečná. A pro moji rodinu a přátele též.“

Vhodný jídelníček
Vše záleží na tom, v jakém období před závody se Martin zrovna nachází. Snaží se jíst 3-4 g bílkovin a 1 g sacharidů na kg hmotnosti a při tréninku 2-3 x denně. Příklad jídelníčku měsíc před závody: Snídaně - 8 vařených bílků + 2 žloutky, zelený čaj a 200 g pečených brambor. Svačina – 300 g kuřecích prsou + 200 g pečených brambor. Oběd - 300 g kuřecího masa + brokolice. Svačina – 300 g kuřecího masa + brokolice. 2. svačina – 300 g kuřecího masa + chřest. Večeře – 300 g lososa + brokolice, chřest. Před spaním - protein, glutamin, BCAA, Tribulus.

TOP 5 NUTREND products:
 1. 100% WHEY PROTEIN
 2. N1
 3. COMPRESS FEVER
 4. MULTIVITAMIN
 5. BCAA 2:1:1

Video: Martin Mester - Trénink prsa, triceps, ramena, břicho

Seznam produktů

N1

N1

295

257 bez DPH