Martina Sáblíková bodovala na ME ve víceboji | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Martina Sáblíková bodovala na ME ve víceboji

Martina Sáblíková bodovala na ME ve víceboji

Datum: 13.1. 2015

"Dva rekordy dráhy, výhra na tři a pět kilometrů, třetí místo na 1 500 metrů a celkově stříbro. Z Čeljabinsku si odvážíme spokojenost," neskrývá radost členka NUTREND Teamu, závodící za NowiS Team, Martina Sáblíková. Na ME ve víceboji doslova excelovala.

Skvělá pětistovka Martinu Sáblíkovou na úvod mistrovství Evropy ve víceboji pořádně nakopla. Nejlepší čas od roku 2011 českou rychlobruslařku nabudil a vyhraný závod na 3000 metrů jí před nedělí zařadil mezi hlavní favoritky na medailové pozice.

Martina navíc obsadila výborné druhé místo, když ovládla trojku i pětku, zajela si evropský osobní rekord na pětistovce a podle představ jí nevyšla jen patnáctistovka. Titul vybojovala Ireen Wüstová.
A jak hodnotí ME sama Martina? "Pětistovka byla super, nad očekávání. Naprostá spokojenost. V Evropě jsem rychleji nejela. Trojku jsem vyhrála a kdo by nebyl spokojený s prvním místem. Na patnáctce jsem měla trošku problémy padesát metrů po startu. Možná jsem to uspěchávala, jak jsem moc chtěla. Nejela jsem podle představ. Pětka nebyla vůbec špatná, i trenér říkal, že ten projev už byl zase takový, jaký by měl být." Martino, gratulujeme!