Martina Sáblíková se kvalifikovala na Olympiádu. | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Martina Sáblíková se kvalifikovala na Olympiádu.

  Martina Sáblíková se kvalifikovala na Olympiádu.

  Datum: 21.11.2017

  Nejúspěšnější rychlobruslařka světové historie a členka Nutrend teamu se jedním závodem kvalifikovala na Olympiádu do jihokorejského Pchjongčchangu.

  Všichni, kteří sledují začátek sezóny fenomenální závodnice, určitě zaregistrovali, že má problémy se zády. Ta jí v prvním závodě nepustila na stupně vítězů a byl to nejhorší vstup do sezóny za poslední roky.
   
  V druhé části světového poháru nastoupila v bolestech na trať 5000 m, a i když jí záda limitovala především v zatáčkách, které jsou nejdůležitější, dojela na třetím místě. Tím se automaticky nominovala na Zimní olympijské hry.
   
  V médiích (sport.cz) po té proběhla zpráva, že po dohodě s trenérem Novákem možná nebude riskovat a další závody nepojede. I tak se s celým teamem přesunuli na další část světového poháru do Calgary, který se jede první prosincový víkend. Budou se řídit podle aktuálního stavu Martiny. Přejeme jí, aby se dala dohromady a byla připravena na vrchol letošního roku.
   
  Na Facebooku @nutrend.endurance a na našem webu můžete sledovat unikátní minisérii s Martinou Sáblíkovou. Máte jedinečnou možnost vidět členku Nutrend teamu, jak tráví svůj klasický den před závodem, na tréninku nebo při regeneraci.

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist