Martina Sáblíková se kvalifikovala na Olympiádu. | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Martina Sáblíková se kvalifikovala na Olympiádu.

Martina Sáblíková se kvalifikovala na Olympiádu.

Datum: 21.11.2017

Nejúspěšnější rychlobruslařka světové historie a členka Nutrend teamu se jedním závodem kvalifikovala na Olympiádu do jihokorejského Pchjongčchangu.

Všichni, kteří sledují začátek sezóny fenomenální závodnice, určitě zaregistrovali, že má problémy se zády. Ta jí v prvním závodě nepustila na stupně vítězů a byl to nejhorší vstup do sezóny za poslední roky.
 
V druhé části světového poháru nastoupila v bolestech na trať 5000 m, a i když jí záda limitovala především v zatáčkách, které jsou nejdůležitější, dojela na třetím místě. Tím se automaticky nominovala na Zimní olympijské hry.
 
V médiích (sport.cz) po té proběhla zpráva, že po dohodě s trenérem Novákem možná nebude riskovat a další závody nepojede. I tak se s celým teamem přesunuli na další část světového poháru do Calgary, který se jede první prosincový víkend. Budou se řídit podle aktuálního stavu Martiny. Přejeme jí, aby se dala dohromady a byla připravena na vrchol letošního roku.
 
Na Facebooku @nutrend.endurance a na našem webu můžete sledovat unikátní minisérii s Martinou Sáblíkovou. Máte jedinečnou možnost vidět členku Nutrend teamu, jak tráví svůj klasický den před závodem, na tréninku nebo při regeneraci.

Seznam produktů

ISODRINX

ISODRINX

od 207

180 bez DPH