MASS GAIN (GAINER) | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  MASS GAIN (GAINER)

  MASS GAIN (GAINER)

  Datum: 14.6.2016

  Společně s novou řadou výrobků od společnosti Nutrend přichází inovovaný sacharidový koncentrát. Stejně jako je tomu u produktů s podobným zaměřením, i zde převládají mezi živinami převážně sacharidy.

  Jejich zastoupení je zde 59% a z toho jednoduché zdroje energie představují 48% z obsahu. Mezi jednoduchými zdroji energie je hojně zastoupen například disacharid PalatinoseTM, který má pomalejší vstřebávání a jeho glykemický index dosahuje hodnoty 32. Mezi dalšími představiteli sacharidů zde jsou maltodextrin, dextróza a fruktóza.
   
  Bílkovina se v inovovaném produktu MASS GAIN objevuje ve formě syrovátkového proteinového koncentrátu a zastoupena je z 20%. V produktu najdeme hojně zastoupené esenciální větvené aminokyseliny (BCAA), dále aminokyselinu L-glutamin, L-arginin-alfa-ketoglutarát (AAKG) a taurin.
   
  Použití tohoto přípravku MASS GAIN je vhodné pro široké spektrum sportů. Uplatní se jako skvělý regenerační produkt u vytrvalostní aktivity, ale své místo má i ve spojení se silovými sporty, kde bude skvělým zdrojem energie i jako poslední jídlo před náročným tréninkem. Složení produktu MASS GAIN představuje ideální poměr živin pro rychlou regeneraci organismu po těžké a dlouhotrvající aktivitě, ale i pro rychlejší svalový růst.
   
  Skvělou zprávou pro všechny zastánce zdravého pojetí sportovní výživy je fakt, že nový MASS GAIN neobsahuje žádná umělá barviva a na rozdíl od většiny konkurenčních výrobků zde nejsou použita ani umělá sladidla. Přesto si jej můžete skvěle vychutnat a vybrat si z pestré palety lahodných příchutí.
   

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist