MASS GAIN (GAINER) | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

MASS GAIN (GAINER)

MASS GAIN (GAINER)

Datum: 14.6. 2016

Společně s novou řadou výrobků od společnosti Nutrend přichází inovovaný sacharidový koncentrát. Stejně jako je tomu u produktů s podobným zaměřením, i zde převládají mezi živinami převážně sacharidy.

Jejich zastoupení je zde 59% a z toho jednoduché zdroje energie představují 48% z obsahu. Mezi jednoduchými zdroji energie je hojně zastoupen například disacharid PalatinoseTM, který má pomalejší vstřebávání a jeho glykemický index dosahuje hodnoty 32. Mezi dalšími představiteli sacharidů zde jsou maltodextrin, dextróza a fruktóza.
 
Bílkovina se v inovovaném produktu MASS GAIN objevuje ve formě syrovátkového proteinového koncentrátu a zastoupena je z 20%. V produktu najdeme hojně zastoupené esenciální větvené aminokyseliny (BCAA), dále aminokyselinu L-glutamin, L-arginin-alfa-ketoglutarát (AAKG) a taurin.
 
Použití tohoto přípravku MASS GAIN je vhodné pro široké spektrum sportů. Uplatní se jako skvělý regenerační produkt u vytrvalostní aktivity, ale své místo má i ve spojení se silovými sporty, kde bude skvělým zdrojem energie i jako poslední jídlo před náročným tréninkem. Složení produktu MASS GAIN představuje ideální poměr živin pro rychlou regeneraci organismu po těžké a dlouhotrvající aktivitě, ale i pro rychlejší svalový růst.
 
Skvělou zprávou pro všechny zastánce zdravého pojetí sportovní výživy je fakt, že nový MASS GAIN neobsahuje žádná umělá barviva a na rozdíl od většiny konkurenčních výrobků zde nejsou použita ani umělá sladidla. Přesto si jej můžete skvěle vychutnat a vybrat si z pestré palety lahodných příchutí.
 

Seznam produktů

MASS GAIN

MASS GAIN

440

383 bez DPH