Masterpiece - Vaše denní dávka krásy | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Masterpiece - Vaše denní dávka krásy

  Masterpiece - Vaše denní dávka krásy

  Datum: 11.12.2018

  MASTERPIECE by Simona je prémiovým beauty nápojem, který nemá na trhu konkurenci. Vysoké množství různých druhů kolagenu a správně namíchaného poměru důležitých vitamínů a minerálů v pravidelné denní dávce zpomaluje stárnutí pleti a prospívá zdraví.

  Dva roky intenzivního vývoje, špičkové technologie a prvotřídní ingredience daly vzniknout naprosto výjimečnému produktu, který může právem nést název MASTERPIECE. Spojením tří druhů vysoce funkčního kolagenu, kyseliny hyaluronové, biotinu a vitaminů vznikl unikátní nápoj, který dokonale vyživí pleť, vlasy, nehty i klouby.
    
  Instantní nápoj s příchutí malin a hrušky, s kousky skutečných plátků růží, je bez přidaného cukru, bez lepku, umělých barviv a GMO. Jedná se o 30 denní beauty kúru. Každý den si do vody, smoothie, džusu nebo čaje vsypete jeden sáček s účinnou směsí v prášku. Poté zamícháte a vypijete.
   
  Kolagenová směs je složena z hydrolyzovaného rybího kolagenu typu I, z hydrolyzovaného a i nativního kolagenu typu II, které se vyznačují vysokou vstřebatelností. Kromě toho účinná směs obsahuje vyhledávanou kyselinu hyaluronovou a další účinné látky, jako jsou zinek, jód, vitamín C, biotin a vitamín B3 ve významných dávkách. V produktu jsou navíc nasekány okvětní lístky sušených růží. Všechny tyto vysoce kvalitní  ingredience jsou součástí unikátní receptury, která je tou nejlepší volbou pro vaši krásu.

   

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist